انحصاری ترسناک پلی‌استیشن همین هفته منتشر خواهد شد

ترسناک اول شخص، مخصوص هالووین!

بازی ترسناک Insomnis

استودیو Path Games سازنده بازی ترسناک Insomnis این عنوان را به زودی و تا پایان هفته جاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه خواهد کرد تا همه چیز برای ایجاد ترس و وحشت در شب هالووین حاضر باشد!

عناوین ترسناک همیشه مخاطبان خاصی دارند که از وحشت در خانه‌ای جن‌زده با اوج هیجان و استرس لذت کافی را می‌برند! با این حال برای چنین افرادی آثار سینمایی مختلفی مانند Conjuring 3 ساخته شده تا هرقدر که می‌خواهند بترسند، اما چیزی که می‌تواند حتی شجاع‌ترین کاربران را هم اذیت کند، تجربه یک بازی ترسناک درست حسابی است. در واقع به دلیل اینکه شما در بازی ویدیویی خود در داستان درگیر هستید و حق انتخاب نسبی دارید، اوضاع با فیلم و سایر آثار هنری متفاوت است. به همین دلیل نیز سازندگانی که به تازگی قصد شروع کار در ساخت بازی‌های ویدیویی را دارند، معمولا با عناوین ترسناک شروع می‌کنند که به بیشتری حد دهن مخاطب را به خود درگیر می‌کند.

حال بازی Insomnis نیز یکی از دقیقا یکی از همین دسته عناوین است که به کاربر اجازه می‌دهد تا طبق کلیشه همیشگی داستان‌های ترسناک، به داخل یک خانه جن‌زده رفته و با روح مورد نظر لحظاتی را بترسند. این عنوان طبق گفته سازندگان با المان‌های بسیار ترسناک و پر از هیجان طراحی شده و از برخی بازی‌های دیگر در این سبک الهام گرفته است. داستان آن هم درباره یک مرد بیچاره به نام جو کستوت (Joe Castevet) است که از پدران خود ملکی را به ارث می‌برد. حال در حین گرفتن این مال قاعدتا او نیز مانند هر انسان دیگری خوشحال می‌شود و فکر می‌کند که دیگر پولدار شده، اما در واقع این هدیه یک میراث نفرین شده است که احتمالا زندگی جو را با خاک یکسان خواهد کرد. روایت نیز از آنجا شروع می‌شود که جو به داخل ساختمان قدم می‌گذارد و متوجه می‌شود که ظاهرا راهی برای بازگشت نیست و باید از گذشته عجیب این منزل و خانواده خود سر در بیاورد!

طبق اعلام سازندگان، بازی ترسناک Insomnis دارای چند نوع پایان متفاوت است که به نحوی در گیم پلی بازی به صورت شاخه‌های مختلف قرار داده شده‌اند تا هر تصمیم شما، روی سرنوشت جو تاثیرگذار باشد. این یعنی ممکن است در آخر داستان کاری کنید که جو فرار کند، یا اینکه با انتخاب غلط این بنده خدا را برای همیشه داخل خانه نفرین شده به کام مرگ ببرید.

بازی Insomnis در تاریخ ۷ آبان (۲۹ اکتبر) برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 به صورت تمام دیجیتال عرضه شده و فاقد نسخه فیزیکی (دیسک) خواهد بود. قیمت بازی نیز ۱۴.۹۹ دلار در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا