پیتر پارکر شخصیت اصلی بازی مرد عنکبوتی 3 نخواهد بود

او به حاشیه رانده می‌شود

شخصیت اصلی بازی مرد عنکبوتی 3

یکی از اعضای استودیوی اینسامنیاک گیمز به گمانه زنی‌ها درباره شخصیت اصلی بازی مرد عنکبوتی 3 خاتمه داده است.

[پایان بندی Marvel’s Spider-Man 2 در ادامه لو می‌رود] قسمت دوم بازی Marvel’s Spider-Man چندی پیش بصورت انحصاری برای دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 5 عرضه شد. داستان این نسخه روی همکاری پیتر پارکر و مایلز مورالز برای توقف دشمنان خود بخصوص کریون شکارچی (Kraven the Hunter) تمرکز دارد. از همه مهمتر، سیمبیوت ونوم (Venom) در جریان داستان به پیتر چسبیده و تمام ابعاد زندگی‌اش را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

از آنجایی که سیمبیوت ونوم باعث شده بود دست به اقدامات سوال برانگیزی بزند، پیتر پارکر در انتهای داستان Spider-Man 2 تصمیم گرفت هویت مرد عنکبوتی (Spider-Man) را کنار گذاشته و تمام تمرکزش را روی موسسه Emily-May Foundation و رابطه عاشقانه‌اش با ام جی قرار دهد. پایان بندی بازی همچنین تاکید داشت مایلز مورالز علیرغم تصمیمی که پیتر گرفته، به فعالیت‌های ابرقهرمانانه خود ادامه می‌دهد.

بن آرفمن (Ben Arfmann) و بریتنی موریسس (Brittney Morris) از اعضای اینسامنیاک گیمز بوده و اخیراً با رسانه Gizmodo مصاحبه‌ای را انجام داده‌اند. در بخشی از گفتگو از آن‌ها درباره شخصیت اصلی بازی مرد عنکبوتی 3 سوال پرسیده شد و موریس در پاسخ تبدیل شدن مایلز مورالز به شخصیت اصلی مجموعه را تایید کرد:

فکر می‌کنم همه ما می‌دانستیم که این اتفاق رخ خواهد داد. بنظر من، این اتفاق بازتاب دهنده تکامل شخصیتی مایلز است. در ابتدای بازی، او را در حالی می‌بینیم که نمی‌داند از زندگی‌اش چه چیزی می‌خواهد. در انتها، مایلز بار نجات شهر را به دوش کشیده و حتی جاهایی که پیتر به اندازه کافی قوی نبود، کمکش کرد.

با توجه به صحبت‌های صورت گرفته در مصاحبه، مشاهده پیتر پارکر در لباس مرد عنکبوتی اتفاقی اجتناب ناپذیر بوده و بدون شک در بازی مرد عنکبوتی 3 رخ خواهد داد. بخصوص اینکه برخی خط‌های داستانیِ ناتمام به او ربط دارند. با این حال، بنظر می‌رسد او به حاشیه رانده شده و مایلز مورالز وظیفه پیشبرد داستان را به دوش خواهد کشید. در ضمن، ساخت بازی Spider-Man 3 هنوز رسماً تایید نشده است.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا