برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تماشا کنید: تیزر جدید انیمیشن Inside Out 2

دوران نوجوانی رایلی

تماشا کنید: تیزر جدید انیمیشن Inside Out 2 ۱ ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو پیکسار ساعاتی پیش تیزر جدیدی از انیمیشن Inside Out 2 به اشتراک گذاشت که احساسات رایلی را نشان می‌دهد.

با گذشت حدود یک دهه از پخش انیمیشن درون برون، تنها سه هفته به اکران دنباله آن زمان باقی مانده است. در همین راستا که استودیو پیکسار با انتشار یک تیزر کوتاه، بخش‌هایی از انیمیشن و احساسات رایلی، شخصیت اصلی داستان، را نشان می‌دهد که ظاهرا به دردسر افتاده‌اند.

این ویدیوی ۳۰ ثانیه‌ای نگاهی گذرا به بخش‌هایی از انیمیشن دارد؛ به طوری که شخصیت شادی نگران احساسات و درگیری‌های فکری رایلی است و در همین حین، احساس اضطراب مدعی است که رایلی به دلیل ورود به دوران نوجوانی، به احساسات کاملا جدیدی نیاز دارد.

داستان اینساید اوت ۲ مدتی بعد از اتفاقات قسمت اول جریان دارد؛ جایی که شخصیت اصلی داستان یعنی رایلی در آستانه ورود به دوران نوجوانی بوده و همزمان با این اتفاق، احساسات و ذهن او دچار تغییرات زیادی می‌شود. شادی، غم، ترس و خشم و انزجار اگرچه با یکدیگر کنار آمده بودند، اما به خاطر دوران نوجوانی و ظهور احساسات جدید، با چالش‌های جدیدی روبه‌رو شده‌اند.

گفتنی است که کلسی من، انیماتور برجسته استودیو پیکسار، این بار وظیفه کارگردانی انیمیشن درون و بیرون ۲ را برعهده دارد. این نخستین فیلم بلند او در زمینه کارگردانی است. فیلمنامه این انیمیشن به قلم مگ لوفاو و دیو هولستاین به رشته تحریر درآمده است. همچنین، فیلیس اسمیت، ایمی پولر و لوییس بلک نیز از جمله برجسته‌ترین صداپیشه‌های این انیمیشن به شمار می‌روند.

لازم به ذکر است که انیمیشن Inside Out 2 در تاریخ ۱۴ ژوئن سال جاری میلادی (۲۵ خرداد ماه پیش‌رو) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments