برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

تماشا کنید: رونمایی از حس نوستالژی در تریلر نهایی Inside Out 2

این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: رونمایی از حس نوستالژی در تریلر نهایی Inside Out 2 ۱ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ تریلر (سینمایی) کپی لینک

در شرایطی که کمتر از دو هفته به اکران سراسری مانده، تریلر نهایی Inside Out 2 در کانال یوتیوب پیکسار قرار گرفته است.

استودیو انیمیشن پیکسار و والت دیزنی (Walt Disney) خود را برای اکران جدیدترین محصول مشترک، یعنی Inside Out 2 آماده می‌کنند. آثار پیکسار طی سال‌های گذشته عملکرد چندان خوبی نداشته و مدیرانش امیدوار هستند دنباله Inside Out بتواند به فروش بالایی در باکس آفیس جهانی دست یابد. در ضمن، رایلی به عنوان شخصیت اصلی بازگشته، با این تفاوت که به دوران نوجوانی قدم گذاشته و به همین دلیل، احساسات جدیدی در ذهنش شکل گرفته‌اند.

از آنجایی که زمان زیادی به اکران گسترده نمانده، تریلر نهایی Inside Out 2 در فضای مجازی منتشر شده است. این ویدیو کمتر از ۲ دقیقه زمان داشته و با نمایش رایلی، پدر و مادر خانواده سر میز غذا آغاز می‌شود. رایلی از اردویی سه روز در کمپ برگشته و علی‌رغم سوال مادرش، ترجیح می‌دهد چیز خاصی نگوید. همین موضوع، نگرانی مادر را برمی‌انگیزد. در ادامه با احساسات جدیدی ملاقات می‌کنیم که در ویدیوهای قبلی دیده بودیم.

یکی از موارد جدیدی که تریلر نهایی Inside Out 2 در خود جای داده، حس نوستالژی است. سازندگان قبلاً گفته بودند علیرغم اضافه شدن احساسات جدید به داستان، تعداد قابل توجهی از احساسات از نسخه نهایی حذف شدند. حتی کانسپت آرت‌هایی به فضای مجازی راه یافت که در یکی از آن‌ها می‌شد حس نوستالژی را در قالب یک پیرزن مشاهده کرد.

نسخه بلوری Inside Out 2 چه زمانی منتشر می‌شود؟

پس از بازگشایی کامل سینماها در پی اتمام همه گیری ویروس کرونا، محصولات پیکسار با گذشت کمتر از یک ماه از آغاز اکران گسترده در پلتفرم‌های دیجیتال منتشر شدند. دلیلش هم عملکرد ضعیفشان در زمینه فروش بود. اینطور که بنظر می‌رسد، والت دیزنی نسبت به Inside Out 2 اطمینان کامل دارد؛ زیرا به ادعای رسانه Bloomberg تصمیم گرفته اثر مزبور را ۱۰۰ روز روی پرده نقره‌ای نگه دارد.

انیمیشن Inside Out 2 در تاریخ ۲۵ خرداد ماه (مصادف با ۱۴ ژوئن) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments