جنون و خشونت غیرقابل‌کنترل سوپرمن در تریلر جدید انیمیشن Injustice

این ویدیو نزدیک به دو دقیقه زمان دارد

بخش سرگرمی وارنر چندی پیش تریلر جدید انیمیشن Injustice را در کانال یوتیوب خود قرار داد که خشونت غیرقابل‌کنترل سوپرمن را به تصویر می‌کشد.

ندررلم یک استودیو بازسازی است که در ساخت بازی‌های مبارزه‌ای تخصص دارد. آن‌ها پس از کار روی دو نسخه مورتال کمبت تصمیم گرفتند یک بازی مبارزه‌ای جدید بسازند که هیچ ارتباطی به MK نداشته و از فضایی کاملا متفاوت برخوردار باشد. نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، Injustice: Gods Among Us بود که نه تنها بازخوردهای بسیار خوبی را دریافت کرد، بلکه موفق شد عملکرد فوق‌العاده‌ای در زمینه مالی داشته باشد. این بازی همچنین چهار سال بعد یک دنباله دریافت کرد که Injustice 2 نام دارد؛ محصولی که در برآوردن کردن انتظارات موفق بود.

بخش انیمیشن وارنر در مه سال جاری میلادی اعلام کرد اقتباس انیمشینی Injustice: Gods Among Us در دست ساخت قرار دارد؛ اثری که بخشی از DC Universe Animated Original Movies خواهد بود. داستان در یک جهان موازی روایت می‌شود، جایی که جوکر موفق می‌شود لوئیس لین را به همراه فرزند متولد نشده‌اش به قتل رسانده و خسارات زیادی به بار بیاورد. در پی این اتفاق، کلارک کنت تصمیم می‌گیرد یک حکونت جهانی و توتالیتر ایجاد کرده و با استفاده از هر روش مورد نیازی، جلوی اتفاقات تلخ بیشتر را بگیرد. از آنجایی که رژیم سوپرمن به یک دیکتاتوری شباهت دارد، افراد مختلفی از جمله بتمن به مرور زمان به مخالفت با کلارک می‌پردازند.

تریلر جدید انیمیشن Injustice چندی پیش منتشر شد و برخلاف ویدیو قبلی، از نوع Red Brand است. در ننتیجه، خشونت‌‎های موجود در اثر اصلی بدون هیچ گونه کمی و کاستی در تریلر قرار دارد. ویدیو جدید نزدیک به ۲ دقیقه زمان داشته و در ابتدا سوپرمن را نشان می‌دهد که داخل گودالی عظیم فرود آمده و جسد بی‌جان همسرش را در آغوش می‌گیرد. در همین حین، صدای بتمن را می‌شونیم که خطاب به جوکر می‌گوید: «تو همسرش را گرفتی… تو فرزند متولد نشده‌اش را گرفتی…چرا؟» جوکر سپس در پاسخ می‌گوید: «بعد از این همه سال هنوز هم از من دلیل می‌خواهی؟»

در حالی که بازجویی بتمن از جوکر ادامه دارد، دیوار اتاق شکافته شده و سوپرمن از آن داخل می‌آید. او بدون اینکه چیزی بگوید، مشتی سهمگین را به سمت جوکر دیوانه روانه کرده و بدنش را می‌شکافد. این اتفاق نه تنها باعث پخش شدن حجم زیادی خون می‌شود، بلکه شوکه شدن بتمن را به همراه دارد. تریلر جدید انیمیشن Injustice در ادامه سوپرمن را حین سخنرانی نشان می‌دهد. او تاکید دارد نمی‌توان دست روی دست گذاشت و اجازه داد فاجعه متروپلیس در دیگر نقاط جهان تکرار شود. کلارک کنت همچنین به بتمن می‌گوید علاقه‌ای به پایبندی به توافقنامه‌ها ندارد؛ توافقنامه‌هایی که اصلا و ابدا از بی‌گناهان محافظت نمی‌کنند. در ادامه هم اقدامات خشونت بار کلارک کنت برای کنترل سیاره زمین را شاهد هستیم.

طبق آنچه در تریلر قابل‌مشاهده است، مرگ لوئیس لین برای سوپرمن بسیار سنگین بوده و غمی که وجودش را فرا گرفته، او را به سمت جنون و خشونتی غیرقابل‌کنترل سوق داده است؛ مشابه همان اتفاقی که در بازی Injustice: Gods Among Us رخ داده بود. در ضمن، محصول جدید بخش انیمیشن وارنر در تاریخ ۲۷ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۹ اکتبر) منتشر خواهد شد.

از آنجایی که چهار سال از انتشار آخرین Injustice می‌گذرد و در طول این مدت یک نسخه از مورتال کمبت منتشر شده، کاربران گمان می‌کنند نوبت به قسمت سوم رسیده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا