#مهسا_امینی

تصاویر پشت صحنه Indiana Jones 5 شایعه‌ها را تایید می‌کند

تعداد تصاویر به رقم می‌رسد

تصاویر پشت صحنه Indiana Jones 5

دو منبع مختلف طی روزهای گذشته تصاویر پشت صحنه Indiana Jones 5 را به اشتراک گذاشتند؛ تصاویری که شایعه‌های قدیمی را تایید می‌کنند.

با وجود اینکه Kingdom of the Crystal Skull در جلب نظر طرفداران قدیمی موفق عمل نکرد، لوکاس فیلم در سال ۲۰۰۸ میلادی تصمیم گرفت پنجمین فیلم ایندیانا جونز را ساخته و روانه سینماهای جهان کند. با گذشت مدتی، استودیو آمریکایی تمرکز خود را روی احیای فرنچایز جنگ ستارگان و ساخت سه‌گانه دنباله قرار داد و همین مسئله باعث شد روند ساخت IJ 5 با سرعت بسیار پایینی رو به جلو برود. ورق در سال ۲۰۱۶ میلادی برگشت و فرایند آماده‌سازی فیلمنامه آغاز شد. فیلمنامه‌هایی که نوشته شدند، هیچ کدام نتوانستند نظر مثبت استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) را جلب کنند. با تکرار این اتفاق به دفعات، فیلمساز آمریکایی از کارگردانی کناره‌گیری کرد تا تنها به عنوان تهیه‌کننده در ساخت مشارکت داشته باشد.

پس از اینکه استیون اسپیلبرگ از کارگردانی Indiana Jones 5 استعفا داد، روند جستجو برای یافتن فرد جدید آغاز شد. در انتها، جیمز منگولد (James Mangold) به تیم پیوست تا نه تنها فیلمنامه را آماده کند، بلکه فیلم را جلوی دوربین ببرد. او فیلم‌های موفقی مانند Logan و Ford v Ferrari را در پرونده هنری خود دارد. در ضمن، دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یکی از افشاگرهای مشهور صنعت فیلم و سریال بوده و قبلا مدعی شده بود کریس پرت (Chris Pratt) جایگزین هریسون فورد (Harrisonn Ford) در نقش اصلی شده است؛ ادعایی که حالا می‌دانیم بی پایه و اساس بود.

وب سایت Just Jared ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه Indiana Jones 5 را با کاربران خود به اشتراک گذاشت که هریس فورد و فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge) را کنار هم نشان می‌دهد. این تصاویر تعدادشان به رقم ۳ رسیده و اخیرا در ایتالیا ثبت شده است. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

چند روز قبل از اینکه Just Jared تصاویر پشت صحنه Indiana Jones 5 را منتشر کند، وب سایت Daily Mail عکس‌هایی را مشابهی را به اشتراک گذاشته بود. نکته جالب عکس‌ها این است که در یکی آن‌ها می‌توان سربازان متعلق به قرن‌های گذشته را مشاهده کرد که در حال نبرد هستند. این تصاویر را می‌توان حکم تاییدی بر یکی از شایعه‌های قدیمی در نظر گرفت که گفته بود داستان فیلم جدید ایندیانا جونز شامل سفر در زمان می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

هریسون فورد تا به این لحظه تنها چهره قدیمی بوده که نسبت به بازگشتش در Indiana Jones 5 اطمینان کامل داریم. از چهره‌های جدید می‌توان فیبی والر-بریج را نام برد که نه تنها بازیگر است، بلکه در زمینه فیلمنامه‌نویسی فعالیت دارد. او یکی از سازندگان سریال Killing Eve به شمار می‌رود. دیگر چهره جدید، مس میکلسن (Mads Mikkelsen) است. مانند والر-بریج، اطلاعاتی از نقش او در دسترس نیست اما احتمال می‌رود نقش منفی را بر عهده گرفته باشد؛ زیرا او مهارت خاصی در به به تصویر کشیدن آنتاگونیست‌ها دارد. بوید هالبروک (Boyd Holbrook) و آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) هم نقش‌های نامشخصی را ایفا می‌کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا