حجم بازی Immortals of Aveum در پلی استیشن 5

فضا را خالی کنید

حجم بازی Immortals of Aveum

شواهد امر گویای این موضوع است که حجم بازی مورد انتظار Immortals of Aveum در پلی استیشن 5 حدود ۷۰ گیگابایت است.

کمتر از یک روز به انتشار بازی جدید استودیو اسندنت یعنی ایمورتالز آو آویم زمان باقی مانده و در همین راستا، تیم سازنده به طور پیوسته جزئیات فنی بازی را منتشر می‌کند. بعد از ارائه مشخصات سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی، اکنون به واسطه انتشار تصویری از باکس آرت نسخه پلی استیشن 5 بازی، اطلاعاتی از حجم آن در دسترس قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد که ایمورتالز آو آویم چیزی در کنسول پلی استیشن 5 چیزی در حدود ۷۰ گیگبایت از فضای دستگاه را اشغال می‌کند. گفتنی است که نسخه کامپیوتر بازی نیز حدود ۷۰ گیگابایت حجم دارد. بدین ترتیب، انتظار می‌رود که حجم نسخه ایکس باکس بازی نیز برابر با رقم مزبور باشد.

ناگفته نماند که ایمورتالز آو اویم در کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. از طرفی، به لطف فناوری AMD FSR2، وضوح تصویر نیز به طور دینامیکی برابر با وضوح تصویر صفحه‌نمایش بازیکن خواهد بود.

داستان بازی در جهانی به نام آویم روایت می‌شود که پنج قلمرو را در خود جای داده است. در اثر جنگی که هزار سال پیش آغاز شد و همچنان ادامه دارد، تنها دو امپراتوری لوسیم و رشارن ابرقدرت‌های این جهان محسوب شده و بقیه از شرایط خوبی برخوردار نیستند. در این میان، شخصیت اصلی بازی به نام جک به طور اتفاقی وارد این جنگ شده و در جبهه لوسیم می‌جنگد.

بازی ایمورتالز آو آویم در روز ۲۲ آگوست پیش‌رو (۳۱ مرداد ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. نسخه کامپیوتر بازی از فناوری DLSS 3 و FSR 2.2 پشتیبانی می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا