#مهسا_امینی

سیزن پس Immortals: Fenyx Rising با انتشار یک تریلر معرفی شد

این بازی سه بسته‌ی الحاقی دریافت خواهد کرد

شعبه‌ی کبک یوبیسافت با انتشار یک تریلر حدودا سه دقیقه‌ای از طریق یوتیوب، از سیزن پس Immortals: Fenyx Rising رونمایی کرده است.

اگرچه بازی‌های ویدویی با قیمت ۵۹.۹۹ دلار یا کمتر به فروش می‌رسند اما استودیوها و شرکت‌های بازیسازی از روش‌های دیگری هم کسب درآمد می‌کنند. یکی از آن‌ها، ایجاد فروشگاه داخل بازی و قرار دادن آیتم‌های تزئینی داخل آن است. کاربران علاقه‌ی زیادی به متفاوت بودن دارند و همین مسئله هم آن‌ها را به خرید آیتم‌های متفاوت و شخصی‌سازی کاراکتر یا وسیله نقلیه‌شان سوق می‌دهد. دومین روش، فروش بسته‌های الحاقی در قالب سیزن پس است.

شعبه‌ی کبک یوبیسافت با انتشار یک تریلر حدودا سه دقیقه‌ای، سیزن پس Immortals: Fenyx Rising را برای نخستین بار در معرض نمایش گذاشته است. با توجه به آنچه در ویدیو گفته می‌شود، این بازی اکشن و ماجراجویی سه بسته‌ی الحاقی دریافت خواهد کرد: Myths of the Eastern Realm ،A New God و The Lost Gods. داستان A New God مدتی پس از اتفاقات خط داستانی اصلی جریان دارد. کاربر در نقش فنیکس به المپیوس (شهر خدایان در یونان باستان) رفته و در کنار از بین بردن دشمنان، چالش‌هایی را به پایان می‌رساند. طبق گفته‌ی سازندگان، این بسته‌ی الحاقی روی سرنوشت شخصیت اصلی تاثیر خواهد داشت.

همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، بسته‌ی الحاقی Myths of the Eastern Realm کاربر را به سرزمین‌های شرق می‌برد. اینبار خبری از فنیکس نیست و شخصیتی تازه‌نفس به نام کیو نقش پروتاگونیست را ایفا می‌کند. او در جدیدترین ماموریت خود باید به جزیره‌ی اسرارآمیزی رفته و ضمن مواجهه با موجوداتی که بر اساس افسانه‌های چینی طراحی شده‌اند، تعدادی موجود فانی را نجات دهد. از آن‌جایی که کیو به سرزمین‌های شرقی تعلق دارد، حرکاتش بر اساس هنرهای رزمی طراحی شده‌اند. در انتها، به سومین بسته‌ی الحاقی می‌رسیم که کاربر را به دنیای یونان باستان بازمی‌گرداند. فنیکس اینبار هم جای خود را به یک قهرمان جدید داده است؛ قهرمانی که اَش (Ash) نام دارد.

The Lost Gods نه تنها نقشه‌ی کاملا جدیدی نسبت به بازی اصلی دارد، بلکه حالت دوربین آن از سوم شخص به ایزومتریک تغییر کرده است. خریداران سیزن پس Immortals: Fenyx Rising همچنین یک ماموریت فرعی هدیه می‌گیرند که When the Road gets rocky نام دارد. این ماموریت شامل تلاش‌های فنیکس و هرمس برای بازگرداندن تعادل به یونان باستان می‌شود. در ضمن، سیز پس شامل چند محتوا می‌شود که به صورت رایگان در اختیار تمامی دارندگان بازی قرار خواهد گرفت. این محتواها شامل چالش‌های روزانه و هفتگی، آیتم‌های تزئینی و دو مورد دیگر می‌شود. سازندگان در انتهای تریلر از علاقه‌مندان خواستند برای انتشار جزئیات بیشتر منتظر بمانند.

جدیدترین محصول یوبیسافت در تاریخ ۱۳ آذر (مصادف با سه دسامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، نینتندو سوییچ، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌های استاندارد و گلد به ترتیب ۵۹.۹۹ و ۹۹.۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده‌اند. نسخه‌ی استاندارد تنها بازی را شامل می‌شود اما نسخه‌ی گلد سیزن پس را هم در بر می‌گیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا