#مهسا_امینی

تماشا کنید: یوبی‌سافت رسما از بازی Immortals Fenyx Rising رونمایی کرد

Immortals Fenyx Rising از خاکستر Gods & Monsters برمی‌خیزد!

تماشا کنید: یوبی‌سافت رسما از بازی Immortals Fenyx Rising رونمایی کرد سورنا رضایی ۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی

شرکت یوبیسافت با نمایش یک تریلر حدودا سه دقیقه‌ای در جریان رویداد Ubisoft Forward، رسما از بازی Immortals Fenyx Rising رونمایی کرد.

یوبیسافت به وعده‌ی خود عمل و دقایقی قبل پخش زنده‌ی دومین قسمت Ubisoft Forward را آغاز کرد. این بازیساز و ناشر فرانسوی در بخشی از رویداد یک تریلر حدودا سه دقیقه‌ای به نمایش گذاشت تا رسما از بازی Immortals Fenyx Rising رونمایی کرده باشد. این عنوان نخستین بار سال گذشته‌ی میلادی تحت عنوان Gods & Monsters معرفی شده بود اما سازندگان بنا به دلایلی نامعلوم تصمیم گرفتند نامش را تغییر دهند.

با توجه به اطلاعات موجود، داستان روی شخصیتی به نام فینیکس تمرکز دارد که از سوی خدایان یونانی قدرت‌ها و قابلیت‌های مختلفی دریافت کرده است تا بتواند از آن‌ها در برابر تایفون (یک اژدها در اساطیر یونان باستان) محافظت کند. تایفون به طریقی توانسته از تارتاروس (عمیق‌ترین نقطه‌ی دنیای مردگان در اساطیر یونان باستان) فرار کرده و خود را به سطح زمین برساند. حالا هم به دنبال نابودی بشریت و صد البته خدایان است:

Immortals Fenyx Rising برداشتی جدید و طنز‌آمیز از ژانر اکشن ماجراجویی جهان باز به شمار می‌رود که شامل اکشن، مبارزات و داستانی پویا و الهام گرفته شده از اساطیر یونان باستان می‌شود. به صورت آزادانه در سراسر دنیای زیبا به گشت و گذار پرداخته و از قدرت‌های هدیه داده شده از طرف خدایان علیه هیولاهای ترسناک و اساطیری بهره ببرید.

شخصیت اصلی داستان علاوه بر دو بال که قابلیت پرواز دارند، از انواع قدرت‌های فراانسانی مانند دورجنبی اشیا برخوردار بوده و در جریان ماموریت خود با انواع مختلف هیولاهای نمادین از جمله مدوسا و سیکلوپ نبرد خواهد داشت. فینیکس برای نابودی دشمنانش همچنین می‌تواند از سلاح‌های متنوعی مانند شمشیر آشیل (قهرمان اسطوره‌ای یونان در جنگ تروآ)، چکشی عظیم، تیر و کمان و نیزه بهره ببرد.

در انتها لازم به ذکر است جدیدترین محصول یوبیسافت در تاریخ ۱۳ آذر (مصادف با سه دسامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، نینتندو سوییچ، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا