#مهسا_امینی

در بازی GTA V چاره‌ای جز تبدیل شدن به یک قاتل سریالی ندارید!

726 قتل در بهترین حالت

در بازی GTA V چاره‌ای جز تبدیل شدن به یک قاتل سریالی ندارید! مریم خواجوی ۰ ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی

بله درست فهمیدید! حتی اگر بخواهید به مردم شهر لوس‌سانتوس رحم کنید، راکستار این اجازه را به شما نخواهد داد؛ در واقع شما نمی‌توانید بازی GTA V را بدون قتل‌عام افراد به پایان برسانید. به طوری حتی اگر انسانی دلم‌رحم باشید و تفریحتان زیر گرفتن افراد در خیابان‌های لوس‌سانتوس نباشد، باز هم بیش از ۷۰۰ نفر را به قتل خواهید رساند.

این فکت جذاب، توسط یک کاربر ردیت که طی یک حرکت تصمیم گرفت تا بازی را بدون به قتل رساندن کسی به اتمام برساند، مشخص شده است. برای رسیدن به این عدد، این کاربر سعی کرده از قتل عمد افراد خودداری کرده و فقط مرتکب قتل‌هایی شود که امکان فرار از آن‌ها وجود ندارد. بنابراین بازی را با تکنیک‌های مخفی‌کاری به پایان رساند و همچنین مانند یک شهروند عادی با پای پیاده به گشت‌وگذار در لوس سانتوس پرداخت. ویدیوی بازی این کاربر را می‌توانید در ابتدای مطالب تماشا کنید.

بر اساس این محاسبات، شما تا پایان بازی حداقل مرتکب ۷۲۶ قتل اجتناب‌ناپذیر خواهید شد و بر خلاف انتظار، مایکل با ۱۷۲ قتل در جایگاه سوم، ترور با ۲۵۸ قتل در جایگاه دوم و فرانکلین با ۲۹۵ قتل در جایگاه اول قرار گرفته است و به نظر می‌رسد که بیشتر از بقیه تشنه‌ی خون است! ناگفته نماند که این سه شخصیت یک سری از قتل‌ها را با همکاری یکدیگر انجام داده‌اند. اگر این تعداد مرگ برای حالتی است که شما سعی می‌کنید از قتل اجتناب کنید، خدا می‌داند که بازیکنان حرفه‌ای و قدیمی GTA چه قتل عامی در این نسخه به راه انداخته‌اند!

اگر هنوز موفق به تجربه‌ی عنوان GTA V نشده‌اید، نگران نباشید. پس از جایگزینی Red Dead Redemption 2 به جای این عنوان در گیم‌پس ایکس‌باکس بین ماه‌های ژانویه و مه سال گذشته، این بازی از نوزدهم فرودین (هشتم آوریل) دوباره به این سرویس برگشت تا فرصت دیگری برای تجربه این عنوان برای بازیکنان به ارمغان بیاورد. این اولین باری نیست که این عنوان عضو سرویس اشتراکی مایکروسافت می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا