برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

جملات ناامیدکننده هیو جکمن درباره حضور ولورین در دنیای سینمایی مارول

ظاهرا بازیگر جدیدی برای این نقش انتخاب می‌شود

جملات ناامیدکننده هیو جکمن درباره حضور ولورین در دنیای سینمایی مارول ۴ ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
حضور ولورین در دنیای سینمایی مارول

هیو جکمن در مصاحبه اخیر خود با کانال یوتیوب Jake’s Takes جملات ناامیدکننده‌ی را پیرامون حضور ولورین در دنیای سینمایی مارول به زبان آورده است.

والت دیزنی در سال ۲۰۱۹ میلادی فاکس قرن بیستم را خرید و بدین ترتیب، امتیاز بسیاری از شخصیت‌های محبوب مانند چهار شگفت انگیز و مردان ایکس را بدست آورد. در پی این اتفاق، دیزنی به مارول اجازه داد از شخصیت‌های جدید در Marvel Cinematic Universe استفاده کند. در حال حاضر، ورود آن‌ها قطعی است اما سوالات زیادی پیرامونشان وجود دارد که جوابی برایشان نداریم؛ برای مثال، مشخص نیست آیا بازیگران تغییر می‌کنند یا همان چهره‌های قدیمی جلوی دوربین ظاهر می‌شوند.

کاربران چندان نسبت به بازیگران نقش‌هایی مانند استورم، جین گری، بیست یا سایکلاپس نگران نبوده و نگرانی اصلی‌شان پیرامون ولورین است. این شخصیت در دو دهه گذشته توسط هیو جکمن (Hugh Jackman) به تصویر کشید. اگرچه انتخاب او بازخوردهای منفی‌ای را از سوی طرفداران کمیک بوک‌ها دریافت کرد، جکمن توانست به واسطه استعداد بالا و ظاهری شبیه به لوگان خود را در دل مخاطبان جا کرده و محبوبیت زیادی بدست بیاورد. بازیگر استرالیایی چندی پیش تصاویر بحث‌برانگیزی را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراگ گذاشت که باعث شد گمانه‌زنی‌هایی پیرامون حضورش در Marvel Cinematic Universe و نقش‌آفرینی دوباره به عنوان ولورین به وجود بیاید. اینطور که به نظر می‌رسد، گمانه‌زنی‌ها درست نبوده‌اند.

هیو جکمن اخیرا با کانال یوتیوب Jake’s Takes یک مصاحبه انجام داده است. او در بخشی از صحبت‌های خود به حضور ولورین در دنیای سینمایی مارول پرداخت و جملات ناامیدکننده‌ای را به زبان آورد. جکمن تاکید دارد شایعه‌ها حقیقت نداشته و روزهایش به عنوان لوگان به انتها رسیده است:

خب، حقیقت این است که شایعه‌ها را از شما می‌شنوم و در حال حاضر هیچ پیامی از کوین فایگی (Kevin Feige) در اینباکس ایمیلم موجود ندارد.

قبل از اینکه فیلمبرداری Logan آغاز شود، متوجه یک نکته مهم شدم. [از همان ابتدا] می‌دانستیم چه اتفاقاتی قرار است رخ دهد و این موضوع کمک بزرگی به من کرد.

به من کمک کرد تا بدانم فیلم Logan آخرین نقش‌آفرینی من به عنوان ولورین است و وقتی فیلمبرداری شروع شد، بیشترین استفاده را از آن بردم.

اگرچه می‌دانم کارم با او تمام شده، ولورین همچنان شخصیتی است که نزدیک قلبم نگه می‌دارم. لطفا این موضوع را به هر کسی که می‌خواهید بگویید، به خصوص رایان رینولدز (Ryan Reynolds) که حرفم را باور نمی‌کند و فکر می‌کند شوخی می‌کنم.

حضور ولورین در دنیای سینمایی مارول به واسطه یک بازیگر جدید به دو دلیل منطقی است: دلیل اول، سن نسبتا بالای هیو جکمن است. او اکنون ۵۲ سال سن داشته و قطعا مارول برای شخصیت محبوبی مانند لوگان یک برنامه بلندمدت دارد؛ موضوعی که می‌تواند برای بازیگر استرالیایی دردسرساز شود. به هر حال، او آمادگی و چابکی گذشته را ندارد؛ دلیل دوم و پایانی، فیلم Logan است که یک پایان درخور و شایسته برای شخصیت محبوب به شمار می‌رود. از همین رو، بهتر است تلاشی برای بازگرداندن او از مرگ صورت نگیرد.

نظر شما در این باره چیست. با تغییر بازیگر ولورین موافق هستید؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments