#مهسا_امینی

هیو جکمن و رایان رینولدز درباره داستان فیلم Deadpool 3 صحبت کردند

تقابل ددپول و ولورین؟

داستان فیلم Deadpool 3

به‌دنبال تایید بازگشت دوباره هیو جکمن (Hugh Jackman) به نقش ولورین، رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در ویدیویی جدید که به تازگی در کانال یوتیوب شخصی خود به اشتراک گذاشته، با هیو همراه شده تا کمی درباره داستان فیلم Deadpool 3 صحبت کند.

ولورین هیو جکمن و ددپول رایان رینولدز که همواره به‌عنوان نمادین‌ترین ابرقهرمانان تاریخ شناخته می‌شوند، به زودی در اولین پروژه R-Rated دنیای سینمایی مارول با هم متحد شده و در مسیری هیجان انگیز قدم خواهند گذاشت. در حالی که شایعات پیرامون شکار استودیو مارول برای ولورین منحصر به‌فرد MCU در فضای مجازی مثل بمب منفجر شده بود، رینولدز به شکلی شوکه‌ کننده از بازگشت دوباره ستاره محبوب و با استعداد استرالیایی فرانچایز مردان ایکس به نقش ولورین خبر داد. او بعد از اکران دنباله ددپول در سال ۲۰۱۸، سخت در تلاش بود تا با تحقق این آروزی شیرین، باری دیگر دل طرفداران مارول را شاد کند. اما از آنجایی که ولورین آخرین بار روی یک تنه درخت به تلخ‌ترین شکل ممکن جان خود با نفرین جاودانگی‌اش خدافافظی کرد، قشر وسیعی از طرفداران در مورد چگونگی به وقوع پیوستن این رویا، حتی با وجود احتمالات بی‌پایان و گسترده مولتی ورس، سردرگم شدند.

پس از تایید بازگشت ولورین هیو جکمن و مشخص شدن فیلم Deadpool 3 به‌عنوان آخرین پروژه فاز پنجم دنیای سینمایی مارول، رایان رینولدز ویدیویی جدید را در کانال یوتیوب شخصی خود به اشتراک گذاشت تا به چگونگی بازگشت این جهش یافته نمادین پس از مرگش در اثری شاهکار به‌نام Logan در سال ۲۰۱۷ بپردازد. رینولدز اظهار داشت که شخصیت ولورین همچنان پیرو وقایع فیلم لوگان که در سال ۲۰۲۹ جریان دارد مرده است و داستان ددپول ۳ قرار نیست هیچ گونه دخالتی در اتفاقات رخ داده داشته باشد.

بله من خیلی سوال داشتم و مطمئنم که شما هم سوالات زیادی دارید. اما اصلا نگرن نباشید، چون ما قراره در این ویدیو به آنها پاسخ بدهیم. مثلا چطوری ولورین بعد از وقایع فیلم لوگان زنده است؟

هیو جکمن

اول از همه باید بگویم که داستان فیلم لوگان در سال ۲۰۲۹ اتفاق می‌افتد و کاملا با داستان ددپول فرق دارد. ولورین در فیلم لوگان جان خود را از دست داد و ما قرار نیست به آن دست بزنیم. در اصل اتفاقی که در فیلم ما می‌افتد اینه که این دو نفر...

رایان رینولدز

ستارگان فرانچایز مردان ایکس بعد از صحبت‌ درباره داستان فیلم Deadpool 3 به‌شکلی کاملا مبهم و غیرقابل فهم، از کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس استودیو مارول و دنیای سینمایی مارول برای این فرصت بی‌نظیر تشکر کردند.

دوستت داریم کوین فایگی، متشکریم MCU.

رایان و هیو

ولورین اثر هیو جکمن همچنان یکی از جذاب‌ترین اقتباس‌های کمیکی در تمام دوران است، به‌طوری که بسیاری معتقدند دنیای سینمایی مارول باید به‌طور کامل از جایگزینی او اجتناب کند. با این حال به‌نظر می‌رسد داستان فیلم Deadpool 3 تنها این اتفاق را برای مدتی کوتاه به تعویق خواهد انداخت و بازگشت دوباره جکمن به نقش ولورین، برخلاف تصور طرفداران حضور بازیگر دیگری در قامت این جهش یافته نامیرا را تضمین نمی‌کند، زیرا طبق صحبت‌های رینولدز، ولورین خط زمانی فاکس ورس همچنان مرده باقی می‌ماند. بنابراین به احتمال قوی هیو جکمن در این فیلم نقش ولورینی از دنیای موازی را ایفا خواهد کرد. از طرفی دیگر، همچنین ممکن است جکمن در قامت نسخه گذشته ولورین فاکس ورس ظاهر شود، یعنی قبل از وقایع تلخ لوگان.

در فیلم The Wolverine 2013، جهش یافته نامیرا محبوب دنیای مارول با یک لباس کمیکی به‌شدت جذاب دیده شد که متاسفانه هرگز فرصت به تن کردنش را به‌دست نیاورد. بنابراین اگر قرار باشد داستان فیلم Deadpool 3 قبل از لوگان اتفاق بیفتد، ممکن است فرصتی برای پوشیدن آن لباس جذاب برای هیو فراهم شود. در کل هر اتفاقی که بیفتد، انتظار می‌رود اولین پروژه R-Rated استودیو مارول از اهمیت بالایی برخوردار باشد، زیرا پتانسیل بالای این فیلم نه‌تنها می‌تواند درب را به روی کراس اورهای عظیم با انتقام جویان و دیگر ابرقهرمانان مارول در آینده باز کند، بلکه قادر است به‌عنوان پایانی هیجان انگیز برای دنیای فاکس ورس عمل کند.

فیلم مورد انتظار Deadpool 3 با اکران در تاریخ ۶ سپتامبر سال ۲۰۲۴ (۱۶ شهریور سال ۱۴۰۳) رسما به فاز پنجم دنیای سینمایی مارول پایان خواهد داد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا ولورین همان نسخه فاکس ورس است یا واریانتی از مولتی ورس؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا