جدیدترین تصاویر فیلم Last Night In Soho منتشر شد

دو روی سکه در کنار یکدیگر، در جدیدترین تصاویر فیلم Last Night In Soho

تصاویر فیلم Last Night In Soho

در جدیدترین تصاویر فیلم Last Night in Soho شخصیت‌های اصلی این فیلم وحشت آور توماسین مک‌کنزی (Thomasin McKenzie) و آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) را می‌بینیم که مانند دور روی یک سکه آیینه یکدیگر شده‌اند. 

فیلم Last Night in Soho جدیدترین اثر نویسنده فیلم محبوب Baby Driver بوده که از سال ۲۰۱۷ تا کنون فعالیت نداشته است. این اثر پیش‌تر در جشنواره فیلم ونیز به اکران خصوصی درآمده و در پاییز پیش رو و همزمان با جشن هالووین برای عموم اکران می‌شود. این اثر تا به امروز نقد‌های مثبتی را دریافت کرده و انتظار می‌رود با اثر جالبی طرف هستیم. 

 

هم اکنون طرفداران آماده هستند تا اثر جدید ادگار رایت (Edgar Wright) را تماشا کرده و نظاره گر هنرمندی آنیا تیلور-جوی باشند. در این اثر توماسین مک‌کنزی در نقش یک طراح لباس محبوب ظاهر شده که بر حسب حادثه‌ای مرموز روح او با یک خواننده در دهه ۱۹۶۰ با بازی آنیا تیلور-جوی جابه‌جا می‌شود. این طراح مد که در لندن دنیای امروزی زندگی می‌کند در واپسین این جابه‌جایی دچار بحران‌های زیادی می‌شود و شاهد رخ دادن اتفاق‌های وحشتناکی در این اثر هستیم. 

با توجه به آنچه که در جدیدترین تصاویر فیلم Last Night in Soho می‌بینیم، این دو بانوی هنرمند آیینه یکدیگر شده و این امر نشان می‌دهد که بنا به این جابه‌جایی هر یک وظایفی برعهده دارند و اکنون به جای همدیگر زندگی می‌کنند. علاوه بر پوستر‌های منتشر شده، تصویری را مشاهده می‌کنیم که به نظر می‌رسد مربوط به یکی از صحنه‌های خود فیلم باشد. 

تصاویر فیلم Last Night in Soho

کارگردان این اثر از طرفداران خواهش کرده تا هرگز فیلم را برای دوستان خود اسپویل نکنند زیرا این فیلم پر از تعلیق و پیچ و تاب است. به نظر می‌رسد بین دو دختر ماجرای این اثر ارتباط عجیبی شکل خواهد گرفت که این ارتباط مرمروز را در تصاویر منتشر شده، واضح مشاهده می‌کنیم. با توجه به پوستر‌های منتشر شده می‌بینیم که این دو بسیار به یکدیگر شباهت پیدا کرده و به مرور بیشتر از پیش، دیگری را در زندگی خود جای می‌دهند.  

فیلم Last Night in Soho یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های ترسناک سال ۲۰۲۱ بوده و بدون شک اکران این فیلم در دوران هالووین بسیار باعث جلب توجه مخاطبین به آن خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا