انتشار فیلم How to Train Your Dragon به تعویق افتاد

انتظاری که بیشتر بطول می‌انجامد

انتشار فیلم How to Train Your Dragon

طبق گزارشی که روی خروجی وب سایت Deadline قرار دارد، انتشار فیلم How to Train Your Dragon با تاخیر مواجه شده است.

دریم ورکس (DreamWorks) یک استودیوی فعال در حوزه انیمیشن بوده و طی ۳ دهه‌ای که از آغاز فعالیتش می‌گذرد، آثار شاخصی مانند شرک (Shrek)، پاندای کونگ فوکار (Kung Fu Panda) و چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم (How to Train Your Dragon) را ساخته است. آن‌ها چندی پیش تصمیم گرفتند وارد حوزه لایو اکشن شده و در همین راستا، ساخت فیلم How to Train Your Dragon را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

مجموعه چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم  سه فیلم سینمایی را در خود جای داده که بین سال‌های ۲۰۱۰ الی ۲۰۱۹ میلادی اکران شده و مجموعاً بیش از ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروختند. داستان در جهانی تخیلی جریان داشته که انسان‌ها و اژدهایان کنار هم زندگی می‌کنند. شخصیت اصلی نوجوانی به نام هیکاپ است که برخلاف همنوعان خود علاقه‌ای به شکار اژدهایان نداشته و ترجیح می‌دهد رابطه‌ای صمیمانه با آن‌ها برقرار کند. در ضمن، هیکاپ به مرور زمان موفق می‌شود نظر افراد قبیله نسبت به اژدهایان را تغییر دهد

رسانه Deadline بواسطه یک گزارش اختصاصی اعلام کرده انتشار فیلم How to Train Your Dragon چند ماهی عقب افتاده است. یونیورسال پیکچرز قصد داشته اثر مزبور را از تاریخ ۲۴ اسفند سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۴ مارس ۲۰۲۴ میلادی) به سینماها بیاورد اما علاقه مندان حالا باید تا ۲۳ خرداد (مصادف با ۱۳ ژوئن) منتظر بمانند. اینطور که بنظر می‌رسد، دلیل تغییر در برنامه ریزی‌ها را باید در اعتصاب بازیگران هالیوودی جستوجو کرد که همچنان ادامه دارد. طبق آخرین اخبار، دو طرف ماجرا ظاهراً به توافق نزدیک شده‌اند.

میسون تیمز (Mason Thames) و نیکو پارکر (Nico Parker) بازیگران نقش‌های هیکاپ و اَسترید هستند. تیمز چندی پیش در فیلم سینمایی The Black Phone حضور داشته و پارکر هم با سریال لایو اکشن آخرین ما (The Last of Us) توانست خود را به مخاطبان در سراسر جهان بشناساند. در ضمن، وظیفه کارگردانی روی دوش دین دبلوا (Dean DeBlois) قرار گرفته که کارگردانی قسمت‌های اول تا سوم انیمیشن را بر عهده داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا