1%
  • 9.7/10

نحوه دریافت اسکین رایگان وارزون موبایل

فقط برای مدتی محدود!!

نحوه دریافت اسکین رایگان وارزون موبایل ۳۱ ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
اسکین رایگان وارزون موبایل

اگر فکر می‌کنید گوست تنها اسکین رایگان وارزون موبایل است سخت در اشتباهید، چراکه اکتیویژن به‌تازگی از اسکین رایگان جدیدی رونمایی کرده که نحوه دریافتش خیلی راحت است.

قبل از عرضه نسخه جهانی وارزون موبایل، اکتیویژن از سه اسکین رایگان گوست رونمایی کرده بود که یکی از آنها جایزه پیش ثبت نام بازی بود و دیگری جایزه اصلی رویداد بزرگی به نام Operation Zero. حالا با اینکه هنوز یک هفته از عرضه نسخه جهانی نگذشته، توسعه دهندگان از اسکین رایگان جدیدی به نام 5.11 Stryker رونمایی کرده که تنها برای مدت محدودی در دسترس است.

چگونه می‌توانیم جدیدترین اسکین رایگان وارزون موبایل را دریافت کنیم؟ طبق اسکرین شات‌هایی که در فضای مجازی بین طرفداران دست به دست می‌شود، در ابتدا باید شماره “۲۹۶۸۳” را در تلفن خود ذخیره کنید و از طریق برنامه پیام‌رسان واژه “STRYKER” را برای این مخاطب ارسال کنید. سپس در ازای آن کدی دریافت خواهید کرد که برای دریافت اسکین از وب سایت رسمی اکتیویژن الزامی است. در این مرحله باید وارد حساب کاربری خود شده و با استفاده از کد اشاره شده، اسکین رایگان وارزون موبایل را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که برای دریافت این اسکین حتما باید ریجن اکانت وارزون موبایل خود را روی کشور ایالات متحده آمریکا ذخیره کرده باشید، درغیر این صورت نمی‌توانید اسکین 5.11 Stryker را به لیست کاراکترهای خود اضافه کنید.

از جدیدترین به‌روزرسانی نسخه اندروید بازی وارزون موبایل چه می‌دانیم؟ طبق آخرین پست صفحه توییتر اکتیویژن، این به‌روزرسانی مشکلات بزرگی از قبیل دسترسی برخی دستگاه‌ها به گرافیک‌های بالا و عدم اتصال به سرورهای اکتیویژن را برطرف و حتی دانلود بازی را از دسترس دستگاه‌های پشتیبانی نشده (دستگاه‌هایی که مشخصات لازم برای اجرای بازی را ندارند) خارج می‌کند.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا این اسکین رایگان ارزش دنبال کردن مراحل بالا را دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

31 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments