برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
۱۰ نکته برای برد Crewmateها در بازی Among Us

۱۰ نکته برای برد Crewmateها در بازی Among Us

چگونه یک هم‌تیمی مورد اعتماد باشیم؟

1%
  • 0/10
۱۰ نکته برای برد Crewmateها در بازی Among Us ۶ ۱۶ آذر ۱۳۹۹ راهنما و آموزش کپی لینک

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در بازی Among Us، بعد از نمایان شدن کلمه Crewmate روی صفحه نمایش، حسابی سرخورده می‌شوید و باخت را از آن خود می‌دانید، این مطلب برای شما نوشته شده است! در این مطلب قصد داریم تا ۱۰ راه آسان و هوشمندانه برای بردن تیم Crewmate‌ها در مقابل تیم شرور و کشنده ایمپاسترها به شما بیاموزیم تا بتوانید در نقش مثبت هم از این بازی گروهی و جذاب، به‌اندازه‌ی کافی لذت ببرید.

بازی کردن به‌عنوان یک Crewmate باهوش و موثر،‌ کار بسیار سختی است؛ چون شما باید در عین این‌که مراقبید کشته نشوید تسک‌هایتان را کامل انجام دهید، ایمپاسترهارا پیدا کنید و اعتماد هم‌تیمی‌ها راهم جلب کنید. هم‌چنین مطمئن باشید که اگر بتوانید به‌عنوان یک Crewmate خوب بازی کنید،‌ در بازی‌هایی که ایمپاستر شوید هم می‌توانید به‌راحتی خودتان را میان Crewmateها جا بزنید! اگر دوست دارید یک ایمپاستر موفق باشید این مطلب را بخوانید: ۱۰ اشتباه رایج ایمپاسترها در Among Us

۱. از گروه جدا نشوید

بهترین راه برای جلوگیری از کشته شدن توسط ایمپاسترها، حرکت کردن در گروه‌های چندنفره است،‌ مگر این‌که بدشانس باشید و به‌تنهایی با دو ایمپاستر در جایی گیر کنید. اگر تعدادتان از دو نفر بیش‌تر شود، ایمپاسترها ریسک نمی‌کنند و به سراغ شما نمی‌آیند و ترجیح می‌دهند هم‌تیمی‌های تنها را گیر بیاندازند. این‌که با چند هم‌تیمی حرکت کنید تا امن بمانید، بستگی به تعداد ایمپاسترها دارد. اگر تعداد ایمپاسترهای بازی ۲تا و بیش‌تر باشد،‌ برای امن ماندن به یک گروه ۵ نفره نیاز دارید. این را یادتان بماند که اگر ایمپاسترها باهم هماهنگ باشند، در آن واحد می‌توانند چندنفر را از بازی حذف کنند. در کنار این‌ها حواستان به خراب‌کاری‌هایی (Sabtoges) هدف‌شان از هم پاشاندن گروه‌ها است هم باشد.

۲. حواس جمع باشید

حواس‌تان را حسابی به مدل تسک انجام دادن بازیکنان جمع کنید؛ این‌که ببینید یک‌نفر وانمود به انجام دادن تسکی می‌کند، کافی نیست. هم‌تیمی‌ها را در حین تسک انجام دادن بپایید و زمان انجام هر تسک را بسنجید تا ببینید هم‌تیمی شما واقعا قابل اعتماد است یا نه. هم‌چنین با انجام برخی تسک‌ها، نوار بالای صفحه پر می‌شود و نشان از انجام واقعی تسک‌ها توسط هم‌تیمی شما دارد. هم‌چنین سعی کنید یادتان بماند کدام رنگ‌ها را آخرین‌بار درکنار یک‌دیگر دیدید تا در زمان کشته شدن یکی از آن‌ها بتوانید به هم‌تیمی‌ها کمک کنید.

۳. مفید باشید

سعی کنید در طول بازی به رفت‌ و آمدها و رفتارهای مشکوک دیگران دقت کنید و در زمان نیاز، هنگام جلسات اضطراری آن‌ها را با دیگران درمیان بگذارید. وقتی از چیزی اطمینان ندارید و صرفا شک می‌کنید، تا زمانی که مدرکی ندارید آن موضوع را بیان نکنید، چون ممکن است به ضرر خودتان تمام شود و با رای‌گیری از بازی بیرون بروید. می‌توانید در جلسات اضطراری از هم‌تیمی‌ها بخواهید که با یک‌دیگر حرکت کنید و یا آن‌ها را برای تماشای تسک‌های دیداری (Visual Tasks) دعوت کنید تا راحت‌تر به شما اعتماد کنند.

 

۴. محل تسک‌های مشترک را یاد بگیرید

تسک‌هایی مثل کلید چرخاندن و کارت کشیدن، تسک‌های مشترک یا Common Tasks هستند؛ اگر گزینه تسک‌های مشترک در بازی روشن باشد، همه‌ی هم‌تیمی‌ها آن تسک‌ها را دارند و اگر نباشد هیچ‌کدام ندارند. پس توجه کنید، کسی که در زمان خاموش بودن تسک‌های مشترک جلوی جای انجام این مدل تسک‌ها می‌ایستد، بی برو برگرد یک ایمپاستر است!

۵. تسک‌های دیداری را هدر ندهید

ویژوال تسک‌ها، فقط برای Crewmateها روشن هستند، اما اگر یک Crewmate هیچ تسک دیداری‌ای نداشته باشد، به آن معنا نیست که ایمپاستر است. اگر شما از آن دسته Crewmateهای خوش‌شانسی هستید که تسک دیداری مثل اسکن در MedBay، تیراندازی به شهاب‌سنگ‌ها، روشن کردن سپرها و… دارید، آن‌ها را هدر ندهید و بگذارید تا وقتی بازیکنان دیگر شما را تماشا می‌کنند این تسک‌ها را انجام دهید و جلب اعتماد کنید. هم‌چنین می‌توانید تسک دیداری خود را برای زمانی که به شما اتهام زده می‌شود نگه دارید و با آن از خودتان رفع اتهام کنید.b

۶. خرابکاری‌ها را تعمیر کنید

وقتی ایمپاسترها خرابکاری (Sabotage) می‌کنند،‌ صبر نکنید تا بقیه خرابکاری‌ها را رفع و رجوع کنند و مثل یک هم‌تیمی خوب، به‌دنبال تعمیر خرابکاری‌ها باشید، چرا که هر بحران پس از زمان مشخصی می‌تواند باعث باخت تیم Crewmateها شود. زمان رفع بحران، حرکت در گروه و حواس جمع را فراموش نکنید، این کار به‌سادگی ایمپاسترهارا کلافه می‌کند.

 

۷. با تردید رای ندهید

در جلسه‌های اضطراری، ناگهان هم‌تیمی‌ها دچار جنون می‌شوند و بی‌دلیل به هر رنگی که اول نامش آورده شود رای می‌دهند! شما وارد این بازی نشوید و اگر راجع‌به ایمپاستر بودن یک نفر شک دارید،‌ رای ندهید، علی‌الخصوص مواقعی که رای‌ها می‌تواند سرنوشت‌ساز باشد و برد و باخت بازی را مشخص کند.

۸. اتاق‌ها را چک کنید

درحالی که به سمت محل تسک‌های خود می‌روید، سر راه اتاق‌های مختلف روی نقشه را هم به‌دنبال جنازه‌ها چک کنید. اگر تمام Crewmateها فقط و فقط روی انجام تسک‌ها متمرکز شوند، مدتی طول می‌کشد تا جسدها کشف شوند و این زمان نه تنها وقت زیادی برای کشتن دوباره به ایمپاسترها می‌دهد، بلکه تمام شواهد از بین خواهند رفت.

 

۹. دوربین‌ها را فراموش نکنید

اتاق‌های دوربین‌دار در دو نقشه‌ی The Skeld و Polus پیدا می‌شوند و محل‌های مشخصی را روی نقشه به شما نشان می‌دهند. با کمین کردن در اتاق دوربین‌ها و چک کردن راهروها و اتاق‌های دیگر، ممکن است بتوانید مچ یک ایمپاستر را حین Vent کردن یا کشتن یکی از بازیکنان بگیرید و به دیگران هم اثبات کنید تا یک قدم به برد نزدیک‌تر شوید.

۱۰. یک روح خوب باشید

اگر حین بازی توسط ایمپاسترها یا حتی در رای‌گیری کشته شدید، بازی را ترک نکنید، چرا که به‌عنوان یک روح هنوز می‌توانید وظیفه خود را انجام دهید و یک Crewmate مفید باشید. تمام کردن تسک‌های‌تان به برد تیم Crewmateها کمک بسیاری خواهد کرد!مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments