برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازیگر سریال House of the Dragon از تفاوت‌های رنرا و دنریس صحبت می‌کند

تفاوت‌های مشهود رنرا و دنریس

بازیگر سریال House of the Dragon از تفاوت‌های رنرا و دنریس صحبت می‌کند ۰ ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
بازیگر سریال House of the Dragon

به‌تازگی میلی آلکاک (Milly Alcock)، بازیگر سریال House of the Dragon مصاحبه‌ای انجام داده است که در رابطه با تفاوت‌های نقش او با دنریس تارگرین (Daenerys Targaryen) از سریال Game of Thrones توضیحاتی را بیان می‌کند.

داستان سریال محبوب و خوش‌ساخت House of the Dragon تقریبا ۲۰۰ سال قبل از اتفاقات سریال Game of Thrones و پیش از تولد دنریس تارگرین روایت می‌شود. این سریال داستان خانواده تارگرین که هنوز قدرت دست آن‌ها بود و بر هفت قلمرو فرمانروایی می‌کردند، دنبال می‌کند. پس از این‌که پسر پادشاه ویسریس تارگرین (Viserys Targaryen) با بازی پدی کانسیداین (Paddy Considine) متولد شد، اعضای شورا و خانواده او نقشه‌هایی را تنظیم کردند تا پسرش را به‌جای رنرا (Rhaenyra)، دخترش به وارث بعدی تخت آهنین منسوب کنند. همین امر سبب شد که جنگ داخلی در خانواده تارگرین به‌وجود بیاد و این جنگ، رقص اژدها نام بگیرد. سست شدن حکومت تارگرین و نابودی اژدهاهای آن‌ها از پیامدهای شدید این جنگ داخلی بود.

هنگامی که سریال بازی تاج و تخت برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ از شبکه HBO پخش شد، مخاطبان از طریق دو کاراکتر دنریس و برادر خودخواهش، ویسریس با نقش آفرینی هری لوید (Harry Lloyd) با خانواده تارگرین آشنا شدند. بعد از این‌که رابرت براتیون (Robert Baratheon) علیه ایریس دوم تارگرین شورش کرد و موفق شد که کینگز لندیگ را تصاحب کند، این خواهر و برادر را تبعید کرد. در ادامه داستان، دنریس از سه اژدها تازه متولد شده خود و ارتش دوتراکی برای بازپس گیری تخت حکومت اجدادش استفاده کرد.

با این حال، میلی آلکاک، بازیگر نقش رنرا اخیرا در پادکست رسمی Game of Thrones: House of the Dragon گفتگویی انجام داده که درباره تفاوت‌های دو شخصیت دنریس و رنرا صحبت کرده است. آلکاک توضیح می‌دهد که رنرا شادابی و بازیگوشی خاصی در مقایسه با دنریس دارد. در ادامه این بازیگر افزود که شخصیت رنرا در طی سال‌ها تغییر خواهد کرد، زیرا که این کاراکتر با دنیای سیاسی و کثیف اطراف خود به‌طور کامل آشنا می‌شود.

من فکر می‌کنم که شخصیت رنرا شادابی و بازیگوشی خاصی دارد که نقش آفرینی آن برای من بسیار جالب بود. در سریال مشاهده می‌کنیم که رنرا به هر نحوی خود را سرگرم می‌کند و به بازیگوشی‌های خود می‌پردازد. وقتی که رنرا بزرگ‌تر می‌شود، موقعیت خود و سیاست‌های کثیف اعضای شورا را بیشتر درک می‌کند. به همین خاطر رفتار او در موقعیت‌های خاص به تدریج عوض می‌شود. البته به این معنا نیست که او به خودش اجازه می‌دهد جدی و شخصیتی خشک داشته باشد، بلکه این کاراکتر یاد می‌گیرد که موقعیت را به‌درستی بسنجد و بنا بر آن رفتار کند.

همچنین آلکاک به چند تفاوت مهم بین رنرا و دنریس اشاره کرد که در هر دو کاراکتر به‌وضوح دیده می‌شود. رنرا در ثروت و قدرت خانواده تارگرین به‌دنیا آمد، در سن جوانی به او احترام گذاشته می‌شد و همچنین انتظار می‌رفت که او به‌عنوان ملکه بر هفت قلمرو حکومت کند. به همین علت او در سنین کودکی به‌دنبال تفریح و لذت‌های خود بود و به مسائل سیاسی اهمیت نمی‌داد. در مقابل دنریس که پس از سرنگونی ایریس دوم به دنیا آمده بود، به‌عنوان عضویی از خاندان تارگرین زندگی سختی را سپری کرد. او مجبور شد برای به‌دست آوردن قدرت با رییس قبیله دوتراکی ازدواج کند، به‌علاوه هرگز نتوانست کودکان خود را در آغوش بگیرد و حس مادری را تجربه کند.

نظر شما درباره صحبت‌های بازیگر سریال House of the Dragon چیست؟ چه تفاوت‌های دیگری در شخصیت‌های رنرا و دنریس وجود دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments