#مهسا_امینی

درآمد تام هالند طی چند سال اخیر چقدر بیشتر شده است؟

چهره جدید هالیوود!

درآمد تام هالند

چنان که به نظر می‌رسد، ظاهرا درآمد تام هالند (Tom Holland) تا اکران فیلم Spider-Man: No Way Home به شدت بیشتر شده و این بازیگر روز به روز به دوران معروفیت و شهرت جهانی نزدیک می‌شود!

تام هالند در واقع بازیگری است که کار خود را پیش از بازیگری در سن پایین، با رقصیدن در اجراهای موزیکال شروع کرده است. او یک ژیمناستیک‌کار حرفه‌ای است که یه گفته خودش، عملا برای فیلم Captain America: Civil War چند ویدیو از پشتک و وارو زدن‌های خود را برای سازندگان در استودیو مارول ارسال می‌کرده تا نقش اسپایدرمن را بگیرد. با این حال، همین فیلم پس از قبول شدن او در تست به شدت باعث معروفیتش شد و حال به یک ستاره موفق در هالیوود تبدیل شده است!

پدر هالند اعتقاد داشت که تام روزی هالیوود را تسخیر می‌کند، اما ظاهرا پیش از آنکه سن این ستاره جوان به ۳۰ هم برسد، او در حال بزرگ‌تر شدن در صنعت فیلمسازی و حرفه بازیگری است. به نحوی که ابتدا پیش از Civil War او برای حضور در هر فیلم چیزی کمتر از ۱ میلیون دلار دریافت می‌کرده است. سپس در این فیلم دستمزدی ۲ میلیون دلاری و در نهایت برای فیلم‌های تکی خود، مبلغی حدود ۲.۵ تا ۵ میلیون دلار دریافت کرده بود‌. این در حالی است که هم‌اکنون این بازیگر برای بازی در فیلم‌های معروف و بزرگ مانند No Way Home و Uncharted چیزی نزدیک به ۱۰ میلیون دلار دریافت می‌کند!

گزارش‌های مختلف نشان می‌دهند که به زودی دستمزد این بازیگر به ۲۰ میلیون دلار رسیده و رشد او یه نحوی غیر قابل توقف است. اما درباره نحوه موفقیت او، باید گفت که اسپایدرمن به تام کمک فراوانی را برای رسیدن به این پول زیاد کرده است؛ نقشی که ظاهرا مدت بیشتری قرار است تا این بازیگر در فیلم‌های مستقل و مشترک بازی کند.

تام هالند اخیرا پس از موفقیت چشمگیر Spider-Man: No Way Home عقیده متفاوتی را همراه با سازندگان درباره فیلم‌های ابرقهرمانی و در کل تجاری بیان کرده و اظهار می‌کند که افرادی مانند اسکوسیزی، هرگز نمی‌فهمند که این آثار چقدر ارزشمند هستند! این گفته تام و اظهارات اخیر فایگی درباره اینکه چطور بسیاری از پرفروش‌ترین و جذاب‌ترین فیلم‌های مارول در میان نامزدهای اسکار نیستند، باعث شد تا سازندگان خود یک کمپین جداگانه برای رساندن No Way Home به آکادمی جوایز اسکار در سال آینده را راه‌اندازی کنند.

به هر حال No Way Home اولین فیلمی بود که در دوران اپیدمی کرونا به فروش بالای ۱ میلیارد ریال در هفته اول اکران رسید و این امر خود در افزایش درآمد تام هالند نیز بسیار تاثیرگذار خواهد بود.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا