چند ساعت برای به اتمام رساندن Sifu نیاز است؟

استاد شوید!

Sifu

قرار است چقدر زمان برای اتمام بازی Sifu صرف کنید؟ همه‌ی ماموریت‌ها و محتوا‌های پس از به پایان رساندن بازی، چند ساعت هستند؟

در بازی Sifu که توسط Slocap ساخته شده است، شما تبدیل به یک استاد کونگ‌فو می‌شوید تا انتقام مرگ خانواده‌ی خود را از قاتلان بگیرید. این یک بازی اکشن با یک مکانیزم پیری جالب است که شما پس از هر بار مردن، پیرتر می‌شوید. با این که Sifu ماموریت‌های زیادی ندارد، اما ممکن است به اتمام رساندن آنان از چیزی که فکر می‌کنید، بیشتر طول بکشد.

چند ساعت برای تمام کردن Sifu زمان لازم است؟

بازی Sifu یک بازی با محوریت مهارت است. کسانی که بازی‌های فایتینگ و اکشن را زیاد بازی می‌کنند، قطعا خیلی راحت‌تر از اشخاص کم‌تجربه می‌توانند مراحل این بازی را رد کنند.

در حالت عادی، حدود ۱۰ ساعت زمان برای تمام کردن ۵ ماموریت این بازی نیاز است و همچنین ۱۰۰ درصد کردن این بازی احتمالا تا ۱۵ ساعت طول خواهد کشید.

لیست ماموریت‌های بازی Sifu

این بازی شامل ۵ ماموریت با نام‌های زیر است:
  • The Squats
  • The Club
  • The Museum
  • The Tower 
  • The Sanctuary 

روی کاغذ، بازی Sifu یک بازی خیلی کوتاه به نظر می‌آید که فقط شامل ۵ مرحله است، اما این مرحله‌ها نسبتا طولانی هستند و با توجه به این که احتمالا شما نصف بازی در حال یاد گرفتن فوت و فن‌های مختلف بازی هستید، قطعا این بازی کوتاه نخواهد بود.

در کنار همه‌ی موارد گفته شده، شما هم احتمالا می‌خواهید ماموریت‌ها را دوباره تمام کنید و با مرگ‌های کم‌تری بازی Sifu را به اتمام برسانید. شما با باز کردن مهارت‌های جدید، شاید به مراحل قبل برگردید تا آنان را با سن کم‌تر، به اتمام برسانید.

برای مثال، شما اگر ماموریت اول را در سن ۳۰ سالگی به اتمام برسانید، ماموریت دوم را هم در ۳۰ سالگی تجربه می‌کنید.

هر قدری که شما در این بازی پیر‌تر شوید، جان شما کم‌تر خواهد بود و یک سری از مهارت‌ها را نمی‌توانید داشته باشید. بهترین تصمیم این است که دوباره بازی را از مراحل قبلی شروع کرده و سعی کنید با مرگ‌ها کم‌تر، از بالا رفتن سن خود جلوگیری کنید و راحت‌تر بازی را به اتمام برسانید.

محتوای پس از پایان بازی Sifu

بازی Sifu شامل یک سری از Collectibleها در مراحل مختلف، به همراه دیالوگ‌های مخصوص است. اکر شما بتوانید تمامی آنان را جمع‌کنید، به True Ending یا پایان واقعی بازی دست خواهید یافت.
همچنین ناگفته نماند که شما می‌توانید ماموریت‌های قبلی را دوباره بازی کنید تا این Collectibleها را به شکل کامل بگیرید.
 بازی Sifu در تاریخ ۸ فوریه (۱۹ بهمن) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و پی سی منتشر شد.
نظر شما در مورد این بازی چیست؟ اگر این بازی را تجربه کرده‌اید، از تجربه‌ی خود به ما در بخش کامنت‌ها بگویید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا