1%
  • 0/10

تصاویر پشت صحنه فصل دوم خاندان اژدها از نبردی بزرگ خبر می‌دهند

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

تصاویر پشت صحنه فصل دوم خاندان اژدها از نبردی بزرگ خبر می‌دهند ۰ ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تصاویر پشت صحنه فصل دوم خاندان اژدها

اکانت Redanian Intelligence که در شبکه اجتماعی ایکس فعالیت دارد، اخیراً تصاویر پشت صحنه فصل دوم خاندان اژدها را به اشتراک گذاشته است.

در سال ۲۰۱۵ میلادی و در حالی که Game of Thrones هنور به انتها نرسیده بود، مدیران اجرایی HBO درباره ساخت اسپین آف با جرج آر آر مارتین (George R. R. Martin) صحبت کردند. به هر حال، بازی تاج و تخت به محبوبیت بالایی در سراسر جهان دست یافته بود. در نتیجه گفتگوها، دو اسپین آف در دست ساخت قرار گرفت که تنها یکی از آن‌ها موفق شد چراغ سبز را دریافت کند: House of the Dragon.

همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، خاندان اژدها اقتباسی از رمان Fire & Blood بوده و با نمایش ویسریس اول آغاز می‌شود. او فرزند اولش که یک دختر است را بعنوان جانشین انتخاب کرده و حتی پس از بدنیا آمدن فرزندان پسر از همسر دوم روی تصمیمش پافشاری می‌کند؛ تصمیمی که در نهایت به یک جنگ داخلی میان اعضای خاندان تاریگرین منجر می‌شود. در ضمن، فصل نخست سریال نقدهای بشدت مثبتی را دریافت کرد و در زمینه بازدید هم بسیار عالی ظاهر شد. فصل دومش هم اکنون در دست ساخت قرار دارد.

Redanian Intelligence یک رسانه در حوزه فیلم و سریال بوده و اکانت آن در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) اخیراً تصاویر پشت صحنه فصل دوم خاندان اژدها را منتشر کرده است. تعداد تصاویر به رقم دو رسیده و در یکی از آن‌ها تعدادی از سربازان اسب سوار قابل مشاهده هستند. تصویر دوم هم ارابه‌ای بزرگ را شامل می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

با توجه به مطلبی که Redanian Intelligence پیرامون تصاویر پشت صحنه فصل دوم خاندان اژدها به اشتراک گذاشته، فیلمبرداری در فضای باز به انتها رسیده و صحنه‌های باقی مانده در استودیو ضبط خواهند شد. نویسنده همچنین تاکید کرد فاز فیلمبرداری احتمالاً طی یک ماه آینده به انتها می‌رسد. در ضمن، از آنجایی که فیلمنامه‌های تمام قسمت‌ها قبل از اعتصاب آماده شده بودند، این سریال با مشکلی مواجه نشده است.

رسانه Redanian Intelligence در بخش دیگری از مطلب خود گفت تصاویری که از پشت صحنه House of the Dragon ثبت شده‌اند، به Battle at Rook’s Rest تعلق دارند که در قسمت چهارم فصل آینده به تصویر کشیده خواهد شد. در صورتی که رمان آتش و خون را نخوانده‌اید، در جریان این نبرد سر کریستون کول ارتش را به سمت قلعه Rook’s Rest می‌برد تا لرد استائونتون را شکست دهد. در ضمن، مخاطب در جریان این رویداد شاهد نبرد اژدهایان خواهد بود.

فصل دوم خاندان اژدها در سال ۲۰۲۴ میلادی روی آنتن خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments