آیا ساخت فصل دوم House of the Dragon متوقف شده است؟

اعتصاب نویسندگان هالیوود چه بر اساس خاندان اژدها می‌آورد؟

ساخت فصل دوم House of the Dragon

طبق گزارشات منتشر شده، ساخت فصل دوم House of the Dragon حتی با وجود اعتصاب اخیر نویسندگان هالیوود، همچنان ادامه دارد و وقفه‌ای در آن پیش نخواهد آمد، زیرا فیلمنامه آن از قبل نوشته و آماده شده است.

از تاریخ ۲ مه ۲۰۲۳ (۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲)، اعضای انجمن نویسندگان آمریکا در تلاش برای رسیدن به دستمزد منصفانه و امنیت شغلی، مانند سال ۲۰۰۷ دست به اعتصاب زده و کار خود را به طور کامل متوقف کرده‌اند. هنوز دقیقا مشخص نیست که این اعتصاب چه تاثیری روی تولید فیلم‌ها و سریال‌های در دست تولید مختلف می‌گذارد، زیرا معلوم نیست چند روز طول بکشد، اما از همین حالا ساخت تعداد زیادی فیلم و سریال مختلف مانند The Batman: Part II و Penguin متوقف شده است.

اکنون طرفداران و بینندگان مختلف هر فیلم و سریالی این سوال را دارند که آیا تولید و پخش محصول مورد علاقه آن‌ها نیز ممکن است متوقف شود یا خیر. در جواب به این سوال، اگر که از طرفداران مجموعه تلویزیونی محبوب Game of Thrones هستید، باید بگوییم ساخت فصل دوم House of the Dragon همچنان ادامه دارد و متوقف نشده است، زیرا به گزارش رسانه ورایتی (Variety)، فیلمنامه این فصل از سریال مدتیست که کامل شده و بنابراین تحت تاثیر اعتصاب نویسندگان هالیوود قرار نخواهد گرفت.

تولید فصل دوم House of the Dragon، محصول شبکه اچ‌بی‌او (HBO) از ماه آوریل آغاز شده است، البته تکمیل نگارش فیلمنامه این اثر به این معنا نیست که اعتصاب نتواند روی آن هیچ تاثیری بگذارد، زیرا ممکن است در ادامه فیلمنامه آن نیاز به تغییراتی داشته باشد، اتفاقی که در طول ساخت بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها می‌افتد.

حتی امکان دارد که در صورت طولانی شدن اعتصاب نویسندگان هالیوود، ساخت فصل سوم سریال House of the Dragon با مشکل روبه‌رو شود، زیرا فعلا نویسنده‌ای حاضر نیست تا فیلمنامه آن را بنویسد، بنابراین در آن صورت امکان دارد تا شاهد تاخیر در ساخت فصل سوم این مجموعه تلویزیونی باشیم.

فصل دوم سریال House of the Dragon در تابستان سال ۲۰۲۴ از شبکه اچ‌بی‌او پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا