تاریخ انتشار هتل ترنسیلوانیا ۴ تغییر کرد

آمازون انیمیشن داراکولایی سونی را خرید

تاریخ انتشار هتل ترانسیلوانیا 4

برای بار چندم، تاریخ انتشار هتل ترنسیلوانیا ۴ اعلام شد؛ متاسفانه مشکلاتی که در روند ساخت این انیمیشن وجود داشت، باعث شد تا عرضه‌ی این اثر دوست‌داشتنی تا زمستان سال جاری به تعویق بیافتد.

آمازون در پی روزهایی که تاریخ اکران فیلم و سریال‌های اورجینالش را مشخص می‌کند، باید فکری هم به حال تاریخ فیلم هتل ترنسیلوانیا ۴ کند که از سونی خریده است. چهارمین و آخرین قسمت از این انیمیشن با صداپیشگی، اندی سامبرگ، اشر بلینکاف، کوین جیمز، سلنا گومز، برایان هال و برد آبرل قرار است در ماه ژانویه پخش شود. آن هم نه در پرده نقره‌ای، بلکه از شبکه آمازون.

انگار زمانی که شخصیت اصلی فیلم از اینکه به انسان تبدیل شده ناراحت می‌شود، در دنیای واقعی هم ویروس کرونا هواداران فیلم را از عقب افتادن تاریخ انتشار هتل ترنسیلوانیا ۴ خشمناک کرده است. چون تاریخ اکران این فیلم چند مرتبه از ۲۳ ژولای ۲۰۲۱ به ۶ آگوست ۲۰۲۱ و به ۲۲  دسامبر ۲۰۲۱ عقب افتاد. حتی سونی تصمیم گرفته بود که این انیمیشن را حتما در اولین روز از ماه اکتبر  پخش کند. اما دیگر طاقتش به سر رسید و در آگوست فیلم Hotel Transylvania 4  را به آمازون فروخت.

آمازون هم ساز و کار خودش را دارد و حتما برای این انیمیشن محبوب که خیلی از رده‌های سنی پیگیر آن هستند، برنامه‌ای دارد. همین‌طور هم است و خبری بدی که اول خودم را ناراحت کرد و بعد طرفداران این فرنچایز را این بود که قرار است تاریخ انتشار هتل ترنسیلوانیا ۴ به ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲ (مصادف با ۲۴ دی ۱۴۰۰) موکول شود.

جنیفر سالک، رئیس بخش استودیو آمازون:

همین که فرنچایز هتل ترانسیلوانیا توانسته در این سال‌ها هوادارانی جذب کند، نشان از موفقیتش است. علاقه‌مندان سراسر دنیا عاشق این انیمیشن هستند که گندی تارتاکوفسکی کارگردانی‌اش کرده بود. اما آخرین قسمت انیمیشن با سفر خانواده داراکولا قرار است پایانی خارق‌العاده‌ای داشته باشد. دیگر نمی‌توانیم بیشتر از این هیجان‌مان را کنترل کنیم که قرار است با سونی، گندی، جنیفر کلاسکا، درک درایمون، سلنا گومز و تیم تهیه با استعداد همکاری داشته باشیم. این فیلم جذاب و بی نظیر ترانسیلوانیا قرار است سه ماه بعد پذیرای عاشقان فیلم باشد.

کریستین بلسون گفت:

استثنایی است که یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سونی به آمازون فروخته شده. انیمیشنی که گندی تارتاکوفسکی برای یک دهه کارگردانی‌اش را برعهده داشته بود و از زاویه نگاه خودش فیلم را پیش می‌برد. در حال حاصر افتخار می‌کنیم که گارگردان‌ها فوق‌العاده‌ای چون جنیفر کلاسکا و درک درایمون قرار است کارگردانی این انیمیشن را برعهده دارند. این انیمیشن هم هوادارانش را به وجد آورده و هم راه کسانی که به حوضه انیمیشن رایانه‌ای علاقه دارند را هموار کرده است. با وجود این، ماجراهای حماسی خانواده دراکولا، دخترش ماویس، داماش جانی و بهترین دوستان هیولای‌اش قرار است به پایان راه برسد. با همکاری با آمازون این انیمیشن را تقدیم می‌کنیم به خانواده های سراسر دنیا.

به محض اینکه آمازون تاریخ انتشار هتل ترنسیلوانیا ۴ را تغییر داد، صدای هواداران را در آورد. البته فکر نمی‌کنم که این شرکت با تغییر تاریخ پخش این فیلم بخواهد تماشاگران انیمیشن را از دست بدهد. چرا که خرید این انیمیشن بیش از ۱۰۰ میلیون دلار برای آمازون آب خورده و برای به سود رسیدن این سرمایه‌گذاری، نیاز مبرمی به طرفداران لولوخان(!) دارد.

به محض انتشار نمایش‌ها و خبرهای جدید از انیمیشن دوست‌داشتنی Hotel Transylvania 4 تمام آن‌ها در سایت سرگرمی با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

86 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا