#مهسا_امینی

تماشا کنید: بازی ترسناک Silent World توسط بازیسازان کره‌ای معرفی شد

در تاریکی بی‌پایان زنده بمانید

تماشا کنید: بازی ترسناک Silent World توسط بازیسازان کره‌ای معرفی شد نیکان صبوری ۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ تریلر بازی

بازی Silent World یک عنوان ترسناک و ماجراجویی است که توسط استودیوی بازیساز کره‌ای به نام GniFrix توسعه یافته و ماه دیگر عرضه می‌شود.

به تازگی شرکت کره‌ای CFK در تریلر کوتاهی از انتشار بازی جدید و ترسناک به نام Silent World خبر داد. این عنوان یک اثر دوبعدی در ژانر ترس و ماجراجویی بوده که توسط استودیوی بازیسازی GniFrix خلق شده و قرار است به زودی وارد بازار شود. در این بازی، مخاطب کنترل شخصیتی را بر عهده می‌گیرد که تا کنون به سختی توانسته زنده بماند. دنیا توسط جنگ‌های اتمی به مرز نابودی رسیده و سر و کله‌ هیولاهای جهش یافته در جهان پیدا شده که دردسر‌های زیادی را برای شخصیت اصلی که تنها یک انسان معمولی به‌حساب می‌آید، ایجاد کرده‌ است. بازیکن باید کنترل اوضاع را بر عهده گرفته و به این انسان بی‌نوا کمک کند تا در ماجراجویی ترسناک و پر خطرش زنده بماند.

طبق ادعای سازندگان، بازی ترسناک Silent World قرار است پر از مکان‌های تاریک همراه با معماها باشد. همچنین صدا یکی از مهمترین المان‌های بازی خواهد بود که تیم توسعه حساسیت بسیار زیادی برای ایجاد یک فضای ترسناک برای آن خرج کرده‌اند. در بازی شما با محدودیت دید همراه هستید که اجازه‌ی مشاهده‌ی محیط‌ها را به صورت کامل از مخاطب می‌گیرد. طبق اطلاعات کوتاهی که از تریلر بدست آمده، به نظر می‌رسد که تنها وسیله‌ی روشنایی شما کبریت باشد که تعداد آن‌ها محدود خواهد بود. لازم به ذکر است که این بازی تنها برای پلتفرم‌های ویندوز و نینتندو سوییچ در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (۱۹ مارس ۲۰۲۰ میلادی) منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا