بازی‌های جدیدی از سری هورایزن در راه هستند

تازه شروع کار است

سری هورایزن

استودیوی گوریلا گیمز به تازگی از ده‌ها برنامه مختلف برای ساخت بازی های جدید از سری پرطرفدار هورایزن خبر داده است.

چند وقت پیش بود که گوریلا گیمز نخستین بسته الحاقی بازی هورایزن فوربیدن وست با نام Burning Shores را روانه بازار کرد که در پی آن، هوادارها متوجه شدند که داستان ایلوی هنوز به پایان نرسیده است. در همین حین، جان بارت ون بیک، از کارگردان‎‌های بازی نیز خاطرنشان کرد که ماجراجویی‌های ایلوی همچنان ادامه دارد.

حال در تازه‌ترین خبرها، جان بارت ون بیک بار دیگر به گسترش جهان هورایزن و ساخت بازی‌های جدید از این مجموعه اشاره کرده است. بر اساس اظهارات او، ظاهرا استودیوی گوریلا گیمز در حال حاضر حدود ۱۶ برنامه مختلف برای توسعه دنیای Horizon دارد که این برنامه‌ها شامل ساخت عناوین جدید نیز می‌شود.

جان بارت ون بیک در این باره توضیح می‌دهد:

ما این سری را برای مدتی طولانی ادامه می‌دهیم.

آن‌طور که به نظر می‌رسد، گویا دو بازی منتشر شده از هورایزن تنها شروع یک مجموعه بزرگ به شمار می‌روند و در آینده شاهد عرضه عناوین مختلفی از این بازی نقش آفرینی خواهیم بود. در این میان، بهتر است بدانید که گوریلا گیمز هم اکنون روی ساخت بازی چندنفره و آنلاین Horizon نیز فعالیت می‌کند. آقای ون بیک در این باره می‌گوید:

همانطور که مردم احتمالاً از قبل می‌دانند، ما در حال کار بر روی یک بازی چند نفره هستیم.

آقای ون بیک معتقد است که ساخت بازی چندنفره هورایزن، یک تغییر بزرگ برای استودیو است که این موضوع تا حدودی با تغییر رویکرد گوریلا گیمز در زمان ساخت سری هورایزن برابر است. بر اساس گفته‌های او، توسعه این بازی آنلاین، یک چالش کاملا جدید برای استودیو بوده که تیم سازنده برای تکمیل آن حسابی هیجان‌زده است.

ناگفته نماند که استودیوی گوریلا گیمز در اردیبهشت امسال رسما اعلام کرد که ساخت بازی Horizon 3 را در دستور کار خود قرار داده است. آن‌طور که گفته شده، این بازی بار دیگر روی روایت ماجراجویی‌های ایلوی تمرکز خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا