آپدیت زمستانی بازی هومییز – Hoomeez و برف‌بازی با هومی‌ها

فصل زمستان به سرزمین هومی‌ها رسید

آپدیت زمستانی بازی هومییز - Hoomeez

به تازگی آپدیت زمستانی بازی هومییز – Hoomeez منتشر شده و در آن، می‌توانید دوستان خود را با گوله‌های برفی به چالش بکشید یا به ریش بابانوئلی آن‌ها بخندید!

مدتی از عرضه بازی هومییز توسط استودیو سورنا گیمز می‌گذرد؛ بازی خاصی که در آن می‌توانید دوستان و رقیبان را در زمین‌ها مختلف و مراحل متنوع به چالش بکشید و لحظات خوشی را سپری کند. با این وجود ماهیت آنلاین این بازی، یعنی سازندگان باید پس از گذشت مدتی از عرضه یک فصل، سراغ سیزن بعدی رفته و محتوای تازه‌ای را در اختیار کاربران قرار بدهند؛‌ طوری که برای مثال در دوران رویداد هالووین و فصل پاییز، دیدیم که چطور محیط بازی تغییر کرد، حالت مسابقه‌ای به آن اضافه شد و همچنین، کیفیت هومییز ارتقا پیدا کرد.

با این حال، اکنون با شروع فصل زمستان، هیچ بهانه‌ای بهتر از این نیست که بتوانید هومی‌های داخل بازی را با گوله برف بزنید و با شاخ گوزن و ریش بابانوئل به پیشواز سال جدید میلادی بروید! در واقع این آپدیت ضمن اضافه کردن مرحله‌های جدید، زمستانی کردن تم بازی و همچنین آوردن حالت برف‌بازی، برخی ویژگی‌های تازه مثل به روزرسانی شدن حالت فیزیک (Ragdoll) را هم به هومی‌ها اضافه کرده که در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را درباره آن‌ها بخوانید.

فصل زمستانی بازی هومییز چه تغییراتی را اضافه می‌کند؟

در آپدیت جدید هومییز شما می‌توانید در کنار دو حالت جدید Tournament و همچنین Quick Match، یک بخش جدید به نام Snow Ball را هم مشاهده کنید که در آن، با تعداد محدودتری از بازیکنان به یک رقابت برف بازی دعوت می‌شوید و باید دشمنان را با گوله‌های برفی، در سه نقشه استخر یخی، تلکابین و پلتفرم بزنید. بازی اعضای شرکت کننده را به دو تیم تقسیم می‌کند و سپس شما وارد رقابتی حذفی خواهید شد؛ جایی که در نهایت، تنها دو تیم برای برنده شدن باقی خواهند ماند. سایر تغییرات آپدیت زمستانی بازی هومییز را می‌توانید از لیست زیر دنبال کنید.

آیتم‌ها و اسکین‌های جدید:

 • ست بابانوئل -اسکین، دستکش، ریش
 • ست گوزن – اسکین، شاخ، گوش گوزنی
 • ست اسکین و کلاه و دماغ هویجی آدم برفی
 • ست اسکین و کلاه کاراکتر اِلف
 • عینک‌های کریسمسی به همراه کلاه زنگوله‌ای

تغییرات و بهبودهای گیم پلی:

 • رفع مشکل مساوی پخش نشدن بات‌ها در مد فوتبال
 • قابلیت دوباره اسپان شدن در مراحل فوتبال
 • رفع مشکل اجرا نشدن مراحل مد کوئیک مچ در اولین مچ
 • برطرف شدن صفحه قرمزی که بعد از تموم شدن مراحل ریسینگ ظاهر میشد
 • رفع محدودیت تعداد پنج آیتم‌ در هر باندل‌
 • قیمت‌گذاری مجدد آیتم‌ها

اصلاح دسته‌بندی آیتم‌ها (حال آیتم‌های Uncommon، Rare و Legendary رنگ و کارت اختصاصی خود را دارند).

همچنین علاوه بر تمامی موارد بالا، می‌توانید یک ماشین رایگان را به مناسبت شب یلدا، به صورت کاملا رایگان دریافت کنید! بازی هومییز هم‌اکنون به صورت رایگان برای کاربران پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد و از طریق لینک زیر، می‌توانید با رفتن به فروشگاه گیم آپ – GameUp آن را دانلود و نصب کنید.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا