#مهسا_امینی

نسخه نهایی بازی Hoomeez بالاخره منتشر شد!

رقابتی هیجان‌انگیز با هومی‌ها!

طبق اعلام رسمی سورنا گیمز بالاخره بازی Hoomeez منتشر شد و نسخه نهایی این عنوان،‌ در دسترس کاربران قرار گرفته است! هم‌اکنون می‌توانید این عنوان هیجان‌انگیز را از پلتفرم گیم آپ دریافت کنید.

بازی هومییز – Hoomeez یکی از مورد انتظارترین عناوین ایرانی بود که طی ماه‌های گذشته، توجه بسیاری از طرفداران و حتی بازیگران را به خود جلب کرد! در واقع این بازی رایگان که به صورت آنلاین قابل تجربه است،‌ به شما این اجازه را می‌دهد که فارغ از سن و سال و میزان استعدادی که در تجربه بازی‌های ویدیویی دارید،‌ در کنار دوستان و خانواده از آن لذت برده و در کنار هومی‌های کوچک و بامزه، ساعت‌ها بخندید و به رقابتی دوستانه بپردازید.

در بازی هومییز، شما می‌توانید کنترل یک هومی را به دست بگیرید و وارد یک رقابت سه جانبه شوید؛‌ اما مراقبت باشید که در هر راند از این بازی، تعداد از افراد کم خواهد شد و در نهایت،‌ تنها یک نفر باقی خواهد ماند تا برنده شدن را جشن بگیرد! این در حالی است که جدای از دویدن داخل نقشه و انجام دادن کاری که برای برنده شدن باید انجام بدهید،‌ همیشه راه برای شیطنت کردن وجود دارد و می‌توانید سایر بازیکنان را کتک بزنید!

هم‌اکنون بازی Hoomeez را رایگان بازی کنید

طی چند ماه گذشته،‌ عنوان هومییز در فاز بتا، از پلتفرم گیم آپ قابل دریافت بود و طی همین مدت کوتاه نیز طرفداران خاصی را پیدا کرد و با استقبال کاربران همراه شد. این در حالی است که پس از ماه‌ها تلاش بی‌وقفه تیم استودیو سورنا گیمز، بالاخره نسخه نهایی Hoomeez منتشر شده و از هم‌اکنون می‌توانید در رقابت‌های هیجان‌انگیز این بازی شرکت کنید.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی هومییز

  • پردازنده: Core i3 4130 یا Ryzen 3 3200G
  • فضای رم: 4GB
  • پردازنده گرافیکی: GTX 650Ti یا R7 360
  • حافظه مورد نیاز: ۱ گیگابایت

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا