#مهسا_امینی

بازی Hood: Outlaws & Legends با انتشار یک تریلر رونمایی شد

جدیدترین محصول سومو دیجیتال یک عنوان چندنفره است

بازی Hood: Outlaws & Legends با انتشار یک تریلر رونمایی شد سورنا رضایی ۰ ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

استودیوی سومو دیجیتال و شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو در جریان State of Play بازی Hood: Outlaws and Legends را برای نخستین بار به نمایش گذاشتند.

استودیوی بریتانیایی سومو دیجیتال که Crackdown 3 و Team Sonic Racing را در پرونده‌ی خود دارد، در جریان رویداد State of Play از بازی Hood: Outlaws and Legends رونمایی کرد. گیم‌پلی این عنوان چندنفره روی یک گروه تمرکز دارد که اعضای آن باید به کمک یکدیگر وارد قلعه‌ی دشمن شده و اجناس دزدیده شده را پس بگیرند. سرعت عمل، فاکتور حیاتی در این بازی به شمار می‌رود؛ زیرا یک گروه دیگر هم در نقشه حضور دارد که هدف مشابهی را دنبال می‌کند. در نتیجه، گروهی برنده‌ی رقابت خواهد بود که بتواند خود را زودتر به اجناس باارزش رسانده و آن‌ها را تا نقطه‌ی مورد نظر حمل کند.

با توجه به آنچه در تریلر رونمایی نشان داده شد، Hood: Outlaws and Legends تاکید بسیاری روی برنامه‌ریزی و انتخاب استراتژی درست دارد. از همین رو، می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای علاقه‌مندان به عناوین تاکتیکی باشد. در ضمن، محصول مشترک سومو دیجیتال و فوکوس هوم اینتراکتیو در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا