تماشا کنید: تریلر جدید Hogwarts Legacy با محوریت نمایش ماموریت انحصاری پلی استیشن

شهر جادوگران Madam Mason

تماشا کنید: تریلر جدید Hogwarts Legacy با محوریت نمایش ماموریت انحصاری پلی استیشن حمید توحیدلو ۰ ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

در جریان رویداد State of Play سونی، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت وارنر برادرز تریلر جدید Hogwarts Legacy را منتشر کرد که به نمایش ماموریت انحصاری نسخه پلی استیشن بازی می‌پردازد.

هاگوارتز لگسی یکی از مورد انتظار سال آینده میلادی به شمار می‌رود که در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه خود را در استودیو آوالانچ سافتور طی می‌کند و در اواخر بهمن ماه پیش رو روانه بازار خواهد شد. در حالی که این عنوان برای عرضه روی تمام پلتفرم‌ها برنامه‌ریزی شده، اما به خاطر همکاری شرکت برادران وارنر و سونی، نسخه پلی استیشن این عنوان شامل یک سری محتواهای ویژه و انحصاری خواهد بود.

مرحله انحصاری بازی برای پلی استیشن، The Haunted Hogsmeade Shop نام دارد که بازیکنان در آن به یک فروشگاه مرموزی در شهر جادوگران Madam Mason رفته و باید از یک سری اسرار و حقایق پرده بردارند. فارغ از این ماموریت، این نسخه از بازی شامل یک دانجن اضافه، ست شخصی‌سازی و یک فروشگاه درون بازی می‌شود. در خلال این گفته‌ها، بهتر است بدانید که هاگوارتز لگسی از قابلیت‌های کنترلر دوال سنس نظیر ترینگرهای تطبیق پذیر و صدای سه بعدی در کنسول پلی استیشن 5 پشتیبانی می‌کند.

لازم به ذکر است که بازی Hogwarts Legacy در ابتدا برای عرضه در اواخر سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده بود. با این حال، تیم سازنده مدتی پیش اعلام کرد که برای رفع ایرادات جزئی و بهینه‌سازی به زمان بیشتری احتیاج دارد. از این رو، انتشار بازی تا چند ماه عقب افتاد و در نهایت، قرار بر این است که بازی در روز ۱۰ فوریه سال ۲۰۲۳ میلادی (۲۱ بهمن سال جاری) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی منتشر شود. از طرفی، این عنوان برای نینتندو سوییچ نیز عرضه می‌شود که البته هنوز تاریخی برای عرضه آن مشخص نشده است.

داستان بازی در جهان ویزاردینگ ورلد و در اواخر قرن نوزدهم میلادی (صد سال قبل از رویدادهای هری پاتر و سنگ جادو) جریان دارد؛ جایی که شخصیت اصلی بازی یکی از دانش آموزهای مدرسه‌ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز است. او در حالی که با نحوه کاربرد و استفاده از طلسم‌های جادویی و ساخت معجون‌های سحرشده آشنا می‎شود، کلید اسرارآمیزی نیز به دست دارد که از آن می‌تواند برای از بین بردن دنیای جادوگران استفاده کند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با تریلر جدید Hogwarts Legacy و نمایش ماموریت انحصاری پلی استیشن چیست؟ به نظر شما، آیا این بازی می‌تواند انتظارهای هواداران هری پاتر را به خوبی برآورده کند؟ فراموش نکنید که نظرات و سوال‌های خودتان را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا