#مهسا_امینی

اکران The Hitman’s Wife’s Bodyguard دو ماه جلو افتاده است

این اثر در ماه ژوئن به سینماها می‌آید

اکران The Hitman’s Wife’s Bodyguard دو ماه جلو افتاده است سورنا رضایی ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
اکران The Hitman's Wife's Bodyguard

لاینزگیت با ارسال یک بیانیه‌ی مطبوعاتی برای رسانه‌های فعال در حوزه‌ی فیلم و سریال، از جلو افتادن اکران The Hitman’s Wife’s Bodyguard خبر داد.

لاینزگیت با همکاری پاتریک هیوز (Patrick Hughes) یک فیلم اکشن و کمدی به نام The Hitman’s Bodyguard ساخت و در آگوست سال ۲۰۱۷ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای برد. این اثر درباره‌ی یک محافظ است که در تازه‌ترین ماجراجویی خود باید از یک جنایتکار محافظت کند. جنایتکار باید به دیوان کیفری بین‌المللی رفته و علیه دیکتاتور بلاروس شهادت دهد. این اثر بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد اما شیمی میان محافظ و جنایکار به نقطه‌ی قوت تبدیل شد و مخاطبان زیادی را به سمت فیلم جذب کرد. سومین فیلم هیوز در مقام کارگردان طی اکران گسترده‌ی خود ۱۷۸ میلیون دلار فروخت، در حالی که هزینه‌ی ساختش ۶۹ میلیون دلار بود.

از آن‌جایی که The Hitman’s Wife’s Bodyguard توانست از پس انتظارات لاینزگیت بربیاید، مدیران استودیو با ساخت دنباله تحت عنوان The Hitman’s Wife’s Bodyguard موافقت کردند. مطابق انتظار، رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) و سلما هایک (Salma Hayek) برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند. پاتریک هیوز هم بار دیگر روی صندلی کارگردانی نشسته است. این فیلم قرار بود در سال ۲۰۲۰ به سینماها بیاید اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث عقب افتادن اکرانش شد. حالا که واکسیناسیون آغاز شده و رقم‌های نویدبخشی در باکس آفیس جهانی به ثبت می‌رسند، تعدادی از استودیوها تصمیم گرفته‌اند آثار جدیدشان را زودتر از موعد مشخص عرضه کنند.

لاینزگیت چندی پیش به صورت رسمی اعلام کرد اکران The Hitman’s Wife’s Bodyguard جلو افتاده است. این فیلم قرار بود ۲۹ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۰ آگوست) به سینماها بیاید اما اکرانش حالا برای شروع از تاریخ ۲۶ خرداد (مصادف با ۶۱ ژوئن) برنامه‌ریزی شده است. اتخاذ چنین تصمیمی از سوی لاینزگیت قابل‌پیش‌بینی بود. Free Guy، یک فیلم اکشن، کمدی و علمی-تخیلی بوده و رایان رینولدز را در نقش اصلی خود دارد. این اثر از ۲۲ مرداد (مصادف با ۱۳ آگوست) به سینماها خواهد بود. اگر تاریخ اکران The Hitman’s Bodyguard تغییر نمی‌کرد، بدون شک فروش این دو فیلم تحت تاثیر یکدیگر قرار می‌گرفت.

The Hitman’s Wife’s Bodyguard در حال حاضر برای اکران در هفته‌ای برنامه‌ریزی شده که هیچ اثر شاخص دیگری را شامل نمی‌شود. داستان این اثر چهار سال پس از قسمت اول جریان داشته و مایکل برایس همچنان به صورت غیرقانونی مشغول فعالیت در حوزه محافظت از اشخاص است. او طی اتفاقاتی مجبور می‌شود با داریوس کینکید همکاری کند تا جان سونیا را نجات دهند. همسر داریوس در ماجرایی گرفتار شده که یک سمتش فردی ثروتمند قرار دارد. از نام‌های جدید تیم بازیگری می‌توان به آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) و مورگان فریمن (Morgan Freeman) اشاره کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا