دردسرهای بی‌پایان یک بادیگارد بازنشسته در اولین تریلر Hitman’s Wife’s Bodyguard

با هنرنمایی ساموئل ال‌جکسون و رایان رینولدز!

استودیوی آمریکایی لاینزگیت به تازگی اولین تریلر Hitman’s Wife’s Bodyguard را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

لاینزگیت به واسطه یکی از لیبل‌های خود فیلم The Hitman’s Bodyguard را در سال ۲۰۱۷ میلادی روی پرده نقره‌ای برد. اثر مزبور از داستان بسیار کلیشه‌ای برخوردار بود اما صحنه‌های اکشن جذاب در کنار شیمی طنزآمیز شخصیت‌های اصلی و عملکرد کم‌نقص رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) در نقش‌های اصلی، فیلم را از تبدیل شدن به یک شکست تمام عیار نجات داد. جدیدترین اثر پاتریک هیوز (Patrick Hughes) علی‌رغم دریافت نقدهای متوسط توانست به فروشی ۱۷۶ میلیون دلاری در سراسر جهان دست یابد، در حالی که هزینه ساختش ۶۹ میلیون دلار بود. بدین ترتیب، هیوز فرصت ساخت قسمت دوم را به دست آورد.

دنباله The Hitman’s Bodyguard تحت عنوان Hitman’s Wife’s Bodyguard شناخته شده و مانند بسیاری از فیلم‌های جدید تحت تاثیر همه گیری ویروس کرونا قرار گرفت. محصول جدید لاینزگیت قرار بود در آگوست سال گذشته میلادی روی پرده نقره‌ای برود اما در پی تعطیلی سینماها و اجرای محدودیت‌های اجتماعی اکرانش حدودا یک سال به تعویق افتاد. پس از اینکه واکسیناسیون در برخی مناطق آغاز شد، نرخ ابتلا به کووید-۱۹ به میزان قابل‌توجهی کاهش یافت و باکس آفیس هم روند رو به رشدی پیدا کرد، استودیو آمریکایی ترجیح داد تاریخ اکران اثر مزبور را تغییر دهد. مدیران لاینزگیت امیدوار هستند اکران در تابستان بتواند باعث ثبت رقمی قابل‌توجه در باکس آفیس جهانی شود.

لاینزگیت چندی پیش اولین تریلر Hitman’s Wife’s Bodyguard را منتشر کرده است. ویدیو با نمایش کابوس مایکل برایس آغاز می‌شود. او در جریان یک مراسم به خصوص و بسیار مهم به عنوان بهترین بادیگارد سال انتخاب انتخاب شده و به همین مناسبت قصد دارد یک سخنرانی انجام دهد تا اینکه داریوس کینکید شروع به خندیدن می‌کند. برایس که از این اتفاق شوکه شده، به اطراف نگاه کرده و متوجه حضور نسخه‌های مختلف کینکید در سالن برگزاری می‌شود. در پی مشاهده چنین کابوسی، تراپیست به برایس توصیه می‌کند محافظت از اشخاص را برای مدتی کنار بگذارد تا به حالت عادی بازگردد. او هم برای عمل به توصیه پزشک به یک سفر رفته و می‌خواهد ساعاتش را با خواندن کتاب در ساحل بگذارد.

با توجه به آنچه در ادامه اولین تریلر Hitman’s Wife’s Bodyguard نشان داده می‌شود، شرایط مطابق برنامه‌ریزی‌های مایکل برایس پیش نمی‌رود. او در حال مطالعه کتاب است که ناگهان زنی میانسال سر رسیده و او را وارد یک درگیری مسلحانه می‌کند. زن میانسال، همسر داریوس کینکید بوده و پس از معرفی خود، از پروتاگونیست می‌خواهد به او کمک کند؛ زیرا همسرش در چنگال فردی گرفتار شده است. برایس طی اتفاقاتی مجبور می‌شود درخواست سونیا کینکید را بپذیرد اما نکته جالب‌توجه اینجا است که او تا جای ممکن از هر گونه اقدام خشونت‌آمیزی اجتناب می‌کند. در این میان، نباید از ساموئل ال. جکسون و خنده‌های تمسخرآمیز و همیشگی‌اش غافل شد.

اگرچه The Hitman’s Bodyguard در بحث تجاری حرفی برای گفتن مقابل دیگر فیلم‌های اکشن نداشت، به نظر می‌رسد لاینزگیت امید زیادی به موفقیت Hitman’s Wife’s Bodyguard و تبدیل آن به یک فرنچایز دارد. در همین راستا هم سونیا کینکید با نقش‌آفرینی سلما هایک (Salma Hayek) به نقشی مهم تبدیل شده است. در انتها، لازم به ذکر است فیلم مزبور از تاریخ ۲۶ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ ژوئن) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا