برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر جدید بازی Hitman 3 ماموریت‌های جدید مامور ۴۷ را نشان می‌دهد

فصل غرور!

تریلر جدید بازی Hitman 3 ماموریت‌های جدید مامور ۴۷ را نشان می‌دهد ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

در تریلر جدید بازی Hitman 3 می‌توانید جزئیاتی که در Season of Pride به این عنوان اضافه خواهد شد را تماشا کنید که شامل مراحل تازه، آیتم‌های مختلف و قراردادهایی برای کشتن اهداف بیچاره خواهد بود.

امروزه اکثر بازی‌های ویدیویی پس از عرضه نسخه اصلی، چندین به روزرسانی و در مجموع حمایت از سوی سازنده را دریافت می‌کنند تا کاربران پس از به اتمام رساندن بخش داستانی یا چندبار برنده شدن در بخش چند نفره، از بازی خسته نشوند. با این حال جالب است بدانید که به روز نگه داشتن عنوانی مانند Hitman عملا کار دشوارتری نسبت به سایر عناوین سبک بتل رویال یا چند نفره خواهد بود. اما سازندگان این سری در شرکت IO Interactive ظاهرا راه چاره را چند سالی است که پیدا کرده‌اند؛ اضافه کردن ماموریت‌های متفاوت و گذاشتن قراردادهای جدید برای مامور ۴۷ که پس از انداختن تمامی دشمنان بخش داستانی در کیسه می‌توانید آن‌ها را دنبال کنید.

با این وجود برای ماه آخر فصل بهار، بخش تازه‌ای به نام Season of Pride شروع شده که در تریلر جدید بازی Hitman 3 می‌توانید تمامی مراحل و جزئیاتی که به آن اضافه می‌شود را مشاهده کنید.

تریلر جدید بازی Hitman 3 اطلاعات بیشتری از اضافه شدن مراحل در هفته‌های آینده را می‌دهد

در این فصل جدید که از امروز شروع می‌شود، مرحله جدید The Seven Deadly Sins – Act 2 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین در کنار آن یک مرحله تازه در لیست چالش‌های Escalation اضافه خواهد شد که به همراه چند آیتم مانند لباس The Narcissus و شمشیر The Proud Swashbuckler خواهد بود. با این وجود قرار نیست تا با همین چند آیتم و مرحله فصل به اتمام برسد، بلکه جزئیات بسیاری طی هفته‌های آینده در انتظار مامور ۴۷ خواهد بود.

اگر با مراحل Escalation آشنایی ندارید، بهتر است در این فصل ابتدا به سراغ The Sebastian Principle بروید که همه چیز را در این بخش به شما آموزش خواهد داد. پس از آن نیز می‌توانید ماموریت The Pride Profusion را برای گرفتن امتیازهای بیشتر و کشتن افراد جدید پشت سر بگذارید. همچنین در تاریخ ۲۲ اردیبهشت، می‌توانید یک Elusive Target جدید در منطقه Mendoza داشته باشید که طی آن قرارداد دارید تا هدف مورد نظر را تنها با یکبار رفتن داخل مرحله به قتل برسانید و امتیازهای بیشتری را دریافت کنید.

به علاوه، از تاریخ ۲۴ اردیبهشت تا ۲ خرداد می‌توانید به Sapienza سر بزنید تا متوجه شوید که بخشی از آن به یک صحنه فیلمبرداری تبدیل شده و جای مامور ۴۷ خالی است. بعد از آن نیز یک چالش جدید Escalation با عنوان The Pasqual Consortium اضافه خواهد شد. در آخر هم از تاریخ ۷ خرداد تا ۱۶ خرداد می‌توانید در منطقه Paris به عنوان منطقه رایگان بازی کنید. با این وجود باز هم جزئیات بیشتری در این بین اضافه می‌شود که اطلاعات کامل آن را می‌توانید در تریلر جدید بازی Hitman 3 تماشا کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments