تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی سوییچ Hitman 3 رسما اعلام شد

آی‌او فرقی بین مخاطبانش قائل نمی‌شود

تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی سوییچ Hitman 3

استودیوی دانمارکی آی‌او اینتراکتیو با انتشار یک بیانیه‌ی بسیار کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی سوییچ Hitman 3 را اعلام کرد.

وقتی کپکام Resident Evil 7: biohazard را توسعه می‌داد، می‌دانست نینتندو سوییچ قادر به اجرای آن نیست. از همین رو، تصمیم گرفت نسخه‌ی ابری بازی خود را برای نسل جدید کنسول‌های نینتندو بسازد. یک سال بعد، یوبیسافت سیاست مشابهی را در پیش گرفت و نسخه‌ی ابری Assassin’s Creed Odyssey را برای دارندگان سوییچ عرضه کرد. حالا هم نوبت به آی‌آو اینتراکتیو رسیده تا دست به چنین اقدامی بزند. این استودیوی دانمارکی اواخر اکتبر سال گذشته‌ی میلادی اعلام کرده بود نسخه‌ی ابری Hitman 3 را متناسب با سوییچ توسعه می‌دهد.

آی‌او اینتراکتیو با انتشار یک بیانیه‌ی کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی سوییچ Hitman 3 را به صورت رسمی اعلام کرد. بر این اساس، دارندگان کنسول جدید سامورایی‌ها از تاریخ یک بهمن (مصادف با ۲۰ ژانویه) قادر به تجربه‌ی بازی خواهند بود. قسمت سوم هیتمن، حکم یک پایان‌بندی را برای سه‌گانه‌ی World of Assassination دارد که با Hitman محصول سال ۲۰۱۶ آغاز شد و به‌ واسطه‌ی Hitman 2 محصول سال ۲۰۱۸ ادامه یافت. از همین رو، تیم توسعه در مقایسه با دو قسمت پایانی تمرکز بیشتری روی جنبه‌ی داستانی قرار داده است. نتیجه‌ی چنین اقدامی، تاریک‌تر شدن تُن و قرار گرفتن چند پیچش در داستان بوده است.

Hitman 3 شش مرحله‌ی اصلی داشته که هر یک بر اساس یک لوکیشن واقعی طراحی و ساخته شده‌اند. این لوکیشن‌ها شامل دوبی، دارت‌مور، برلین، چونگ‌کینگ، مندوزا و کوه‌های کارپات می‌شود. البته مراحل موجود در بازی به همین موارد خلاصه نمی‌شوند. اگر به یاد داشته باشید، Hitman 2 تمامی مراحل قسمت اول را در خود جای داده بود. چنین چیزی را در قسمت سوم هم خواهیم دید. نکته‌ی جالب اینجا است که بهبودهای گرافیکی قسمت سوم در مقایسه با قسمت‌های پیشین روی نقشه‌ها و محتواهای قدیمی هم اعمال خواهند شد. در ضمن، آی‌او اینتراکتیو موفق شده با یک بهینه‌سازی مناسب، حجم جدیدترین محصولش را به کمتر از ۱۰۰ گیگابایت برساند. فراموش نکنید Hitman 3 در واقع سه محصول مستقل است.

با انتشار Hitman 3 طی روزهای آتی، مامور ۴۷ احتمالا برای چند سال از مرکز توجه‌ها خارج می‌شود تا ایده‌ی مناسبی برای ساخت نسخه‌ی بازسازی شکل بگیرد. در این بین، علاقه‌مندان به محصولات آی‌او اینتراکتیو می‌توانند خود را برای بازی جدید جیمز باند آماده کنند که توسط این این استودیوی دانمارکی توسعه می‌یابد. در حال حاضر اطلاعاتی از پروژه‌ی مزبور در دسترس نبوده و حتی نام تجاری‌اش مشخص نیست. با این حال، می‌توان اطمینان داشت اتمام سه‌گانه‌ی World of Assassination باعث می‌شود تمرکز بیشتری روی بازی ۰۰۷ قرار گرفته و سرعت پیشرفت افزایش یابد؛ اتفاقی که بدون شک با انتشار جزئیات اولیه همراه خواهد بود.

در انتها، لازم به ذکر است نسخه‌های نسل هشتمی، نهمی و رایانه‌های شخصی Hitman 3 همزمان با نسخه‌ی نینتندو سوییچ به بازارهای جهانی خواهند آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا