استخدام نیروی موقت برای پروژه جدید اینسومنیاک گیمز

آیا دنباله Spider-Man در راه است؟

پروژه جدید اینسومنیاک گیمز

به‌‌تازگی سونی یک آگهی استخدام نیرو جهت کار روی پروژه جدید اینسومنیاک گیمز منتشر کرده که شاید خبر از دنباله انحصاری محبوب کنسول PS4 بدهد.

استودیو اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) سال گذشته با ساخت بازی The Marvel’s Spider-Man برای کنسول پلی‌استیشن 4 توانست اقتباسی عالی از این شخصیت محبوب به ارمغان بیاورد؛ عنوانی که نامزد کسب جایزه بهترین بازی سال هم شد. تعجبی ندارد که سونی به‌دنبال ساخت دنباله این مجموعه باشد. در واقع شاید آگهی استخدام نیروی جدیدی که به تازگی توسط این شرکت منتشر شده خبر از آغاز کار روی این پروژه می‌دهد.

طبق این آگهی، اینسامنیاک به دنبال دو طراح صدا می‌گردد تا به‌طور موقت روی بازی آینده این استودیو کار کنند. این بدان معناست که پس از پایان ساخت بازی، قرارداد به پایان خواهد رسید. هنوز نمی‌توان با قطعیت گفت که شاهد قسمت دوم اسپایدرمن خواهیم بود؛ اینسومنیاک استودیو فرست پارتی سونی نیست و احتمال دارد که در حال کار روی یک بازی مولتی پلتفرم (یا شاید هم انحصاری برای سایر پلتفرم‌ها) باشد.

علاوه بر دنباله اسپایدرمن، عده‌ای قسمت بعدی مجموعه Ratchet and Clank را هم از کاندیداهای پروژه جدید اینسومنیاک گیمز برشمرده‌اند. غیبت سونی در رویداد E3 2019 بدین معناست که قرار نیست به این زودی‌ها شاهد معرفی یک عنوان انحصاری جدید باشیم. اما این شرکت قطعاً برای عقب نماندن در رقابت با مایکروسافت و نینتندو، برنامه‌های زیادی در سر خواهد داشت که بازی بعد Insomniac Games می‌تواند یکی از آنها باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا