اطلاعات جدیدی از فیلم بعدی هنری کویل با نام Highlander منتشر شد

همکاری هنری کویل و کارگردان جان ویک

اطلاعات جدیدی از فیلم بعدی هنری کویل با نام Highlander منتشر شد عرفان بدری ۰ ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
فیلم بعدی هنری کویل

کارگردان مجموعه فیلم‌های جان ویک، چاد استاهلسکی (Chad Stahelski)، در مصاحبه‌ای اطلاعات جدیدی از ریبوت Highlander به اشتراک گذاشته است. این اثر فیلم بعدی هنری کویل (Henry Cavill)، بازیگر پیشین سوپرمن و سریال The Witcher خواهد بود.

در ۱۹۸۶، راسل مولکای (Russell Mulcahy)، فیلم Highlander را ساخت که داستان یک شمشیرباز جاودانه اسکاتلندی با نام کانر مک‌لئود (Connor MacLeod) را روایت می‌کرد. این اثر اگر چه از لحاظ تجاری چندان موفق نبود و فروش خیلی زیادی در باکس آفیس نداشت، اما مجموعه فانتزی Highlander را راه‌اندازی کرد که تا به حال چندین فیلم، سریال، انیمیشن، کمیک، رمان بازی ویدئویی مختلف داشته است. پس از اکران فیلم Highlander: The Source در سال ۲۰۰۷، شرکت سامیت انترتینمنت (Summit Entertainment) حقوق این مجموعه را خریداری و شروع به ساخت ریبوت و بازسازی آن کرد. قرار شد قسمت جدید این مجموعه با همکاری جاستین لین (Justin Lin)، کارگردان مجموعه فیلم‌های Fast and Furious با نام Highlander: The Reckoning ساخته شود.

سال‌ها گذشت و چندین نویسنده و کارگردان مختلف به این پروژه آمدند و رفتند و حتی در مقطعی قرار بود تام کروز (Tom Cruise) در این اثر ایفای نقش کند، اما به خاطر ساخت فیلم Mission Impossible – Rogue Nation از آن انصراف داد تا این که در سال ۲۰۱۶، چاد استاهلسکی، کارگردان سری جان ویک کارگردانی ریبوت Highlander را بر عهده گرفت و در سال ۲۰۲۱ نقش هنری کویل برای ایفای نقش شخصیت اصلی به فیلم پیوست. حالا اطلاعات جدیدی از فیلم بعدی هنری کویل منتشر شده است.

چاد استاهلسکی، در مصاحبه جدیدی که با جاش هوروویتز (Josh Horowitz) در پادکست Happy Sad Confused داشته کمی از قسمت جدید Highlander صحبت کرد و گفت که او و تیمش در تلاشنتد تا تمام عناصر فیلم و سریال‌های قبلی این مجموعه را گرد هم آورده و یک مجموعه بزرگ و گسترده را ایجاد کنند. او همچنین گفت که احتمالا فیلم Highlander که توسط او کارگردانی می‌شود، احتمالا نقش یک پیش‌درآمد را برای آثار بیشتری که در آینده ساخته می‌شوند، خواهد داشت.

این کارگردان قبلا گفته بود که ساخت ریبوت Highlander به این دلیل لسیار طولانی شده که او می‌خواهد همه چیز در درست‌ترین حالت ممکن باشد و از کیفیت کلی داستان کاسته نشود. او قصد دارد این سری را که به دلیل دنباله‌های ضعیف دیگر قدرت سابق را ندارد، به بهترین شکل احیا کند. البته در حال حاضر به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان و بازیگران آمریکا، تولید این اثر متوقف شده و در حال حاضر اصلا مشخص نیست فیلمبرداری آن چه زمانی آغاز می‌شود.

پس از ترک کردن سریال The Witcher و کنار گذاشته شدن از نقش سوپرمن، مجموعه Highlander می‌تواند تا در صورت موفقیت دوباره هنری کویل را سر زبان‌ها بیندازد. او هم اکنون دو فیلم پخش نشده Argylle به کارگردانی متیو وان (Matthew Vaughn) و The Ministry of Ungentlemanly Warfare به کارگردانی گای ریچی (Guy Ritchie) را دارد که برای اکران در سال میلادی جاری برنامه‌ریزی شده‌اند.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا