بخشی از گیم‌پلی The Last Campfire توسط استودیو‌ Hello Games رونمایی شد

کمک به Ember برای پیدا کردن حقیقت

بخشی از گیم‌پلی The Last Campfire توسط استودیو‌ Hello Games رونمایی شد مهسا سپاهی ۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیو Hello Games در رویداد اینساید ایکس‌باکس، با انتشار ویدیویی از اولین نگاه به گیم‌پلی بازی ماجراجویی The Last Campfire رونمایی کرد.

عنوان The Last Campfire نتیجه‌ی سال‌ها تلاش یک تیم است که به ساخت یک بازی تک‌نفره‌ی ماجراجویی که از عناصر هنری بهره ببرد، تمایل داشتند و در نهایت توانستند نتیجه‌ی جذابی را حاصل کنند. این بازی هنری، داستان کاراکتر Ember را دنبال می‌کند که در مکانی اسرارآمیز گرفتار شده و به دنبال راه خروجی برای بازگشت به سرزمین خود می‌گردد.

سازندگان The Last Campfire می‌گویند که قصد دارند نتیجه‌ی تجربه‌ی این بازی مانند گم شدن در یک کتاب داستان باشد و بازیکن در دنیای آن غرق شود، به مکان‌های شگفت‌انگیزی سفر کند و با شخصیت‌های عجیب و غریب دیدارهای دلنشین داشته باشد. کلیدهای بسیاری در ساخت این بازی ماجراجویانه وجود دارند که استودیو Hello Games آن‌‌ها را برای درک بیشتر به اشتراک گذاشته است. کاربران Last Campfire باید بدانند که قرار است به کشف یک هدف بپردازند و داستان‌های مختلف را دنبال کنند. عنصر ماجراجویی مهم‌ترین بخش این بازی شمرده می‌شود تا بازیکن به هدف دیگر Last Campfire، کشف دنیا، برسد و در نهایت راه Ember را پیدا کند.

The Last Campfire در سال ۲۰۱۸ برای نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی معرفی شد و هنوز تاریخ دقیقی از روز انتشار آن اعلام نشده است.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا