#مهسا_امینی

نخستین تیزر The Cuphead Show منتشر شد

پخش این سریال به‌زودی آغاز می‌شود

نتفلیکس دو روز پیش نخستین تیزر The Cuphead Show را از طریق حساب کاربری خود در توییتر به اشتراک گذاشت. این ویدیو حدودا یک دقیقه زمان دارد.

استودیوی StudioMDHR که یک بازیساز ناشناخته محسوب می‌شد، در سال ۲۰۱۷ میلادی Cuphead را روانه‌ی بازارهای جهانی کرد. این بازی در سبک ران اند گان ساخته شده بود و داستانش حول محور کاپ‌هد و ماگ‌من می‌چرخد. آن دو تمام پول‌های خود را در جریان یک رقابت در کازینو باختند و حالا به خاطر بدیهی سنگینشان به شیطان باید مطابق خواسته‌های او عمل کنند. این اثر به واسطه‌ی گرافیک هنری‌اش که به انیمیشن‌های قدیمی شباهت داشت و صد البته چالش‌‌برانگیزی بالا تحسین منتقدان را برانگیخت. ساخته‌ی StudioMDHR همچنین توانست رکورد فروش بیش از ۵ میلیون نسخه را طی دو سال به ثبت برساند.

این موفقیت‌ها نظر نتفلیکس را به خود جلب کرد و نهایتا باعث معرفی سریال The Cuphead Show در جولای سال ۲۰۱۹ میلادی شد. طبق اطلاعات رسمی‌ای که تاکنون منتشر شده‌اند، اقتباس تلویزیونی کاپ‌هد رده‌ی سنی کودکان را هدف قرار داده است. با این حال، شامل جوک‌هایی خواهد شد تا بتواند مخاطبان بزرگسال را هم راضی نگه دارد. این سریال با استفاده از انیمیشن‌های کامپیوتری ساخته می‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد، استفاده از تکنیک‌های قدیمی باعث می‌شد مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه افزایش یابد. در ضمن، داستان این اثر یک اقتباس مستقیم از بازی نیست و شامل شخصیت‌های کاملا جدیدی می‌شود.

نتفلیکس اخیرا نخستین تیزر The Cuphead Show را از طریق توییتر به اشتراک گذاشت. این ویدیوی تبلیغاتی در حدود یک دقیقه زمان داشته و نه تنها نحوه‌ی تولید را به تصویر می‌کشد، بلکه تعدادی از صحنه‌های سریال را در معرض نمایش قرار می‌دهد. این تیزر، دو نکته‌ی قابل‌توجه را در خود جای داده است: اولین نکته به صداپیشه‌های کاپ‌هد و ماگ‌من مربوط می‌شود که برای نخستین بار جلوی دوربین ظاهر شده‌اند؛ نکته‌ی دوم و پایانی هم به زمان پخش مربوط می‌شود. اگرچه تاریخ دقیق هنوز مشخص نشده است اما در ثانیه‌های پایانی تریلر عبارت «به‌زودی» حک می‌شود. ظاهرا، این سریال طی ماه‌های آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. برای مشاهده‌ی تیزر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

از صداپیشه‌های سریال می‌توان به ترو ولنتینو (Tru Valentino) در نقش کاپ‌هد، فرانک تودارو (Frank Todaro) در نقش ماگ‌من، جو هانا (Joe Hanna) در نقش الدر کتل، لوک میلینگتون-دریک (Luke Millington-Drake) در نقش شیطان و گری گریفین (Grey Griffin) در نقش خانم چالیس اشاره کرد. چاد مولدنهاور (Chad Moldenhauer) و جرد مولدنهاور (Jared Moldenhauer) هم به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی روی روند ساخت نظارت دارند. این دو، وظیفه‌ی کارگردانی بازی Cuphead را بر عهده داشتند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا