ویدیوی آلمانی Cyberpunk 2077 بخش‌های مختلف نایت سیتی را نمایش می‌دهد

این ویدیو ۷۲ ثانیه زمان دارد

استودیوی سی‌دی پراجکت رد با همکاری شبکه‌ی Das Erste ویدیوی آلمانی بازی Cyberpunk 2077 را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

ساخته شدن توسط سی‌دی پراجکت رد و نمایش‌های جذاب و خیره‌کننده‌اش طی سال‌های گذشته باعث شده تا Cyberpunk 2077 در لیست انتظار بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی قرار داشته باشد. البته این عنوان حاشیه‌های زیادی هم داشته است. پس از چند تاخیر که تعدادی از آن‌ها به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا و دورکاری کارمندان استودیو بود، این بازی نقش‌آفرینی و اکشن سرانجام در اواسط مهر سال جاری میلادی به مرحله گلد رسید تا خیال طرفداران بابت عرضه راحت شود.

در حالی که همه چیز برای انتشار Cyberpunk 2077 آماده به نظر می‌رسید، تیم توسعه تصمیم گرفت عرضه را به مدت ۲۱ روز عقب بیاندازد. از آن‌جایی که سی‌دی پراجکت رد مدت کوتاهی قبل، از اتمام ساخت روند بازی خبر داده بود، این استودیوی لهستانی از سوی تعدادی از کاربران فضای مجازی به دروغ‌گویی متهم شد. در همین بین، بار دیگر گزارش‌هایی مبنی بر شرایط نامناسب و فشار بالایی که روی کارمندان وارد می‌شود منتشر شد تا نگرانی‌هایی پیرامون سلامتی‌شان به وجود بیاید. در ضمن، تاخیرهای پی در پی در عرضه باعث شده تا ارزش سهام سی‌دی پراجکت رد به میزان قابل‌توجهی کاهش پیدا کند.

سی‌دی پراجکت رد با همکاری شبکه‌ی Das Erste ویدیوی آلمانی Cyberpunk 2077 را در معرض نمایش قرار داده است. این کلیپ ۷۲ ثانیه زمان داشته و بخش عمده‌ی آن به نمایش مناطق مختلف نایت سیتی اختصاص یافته است. با این حال، در صحنه‌‌های کوتاهی از کلیپ با شخصیت‌های متفاوتی از جمله جانی سیلورهند ملاقات می‌کنیم. او داخل یک کافه نشسته، پاهای خودش را روی میز گذاشته و جملاتی را به زبان می‌آورد. از آن‌جایی که زبان گوینده و همچنین جملات این شخصیت به زبان آلمانی هستند نمی‌توان فهمید درباره‌ی چه موضوعی صحبت می‌کنند. در ضمن، بد نیست بدانید سیلورهند در دنیای سایبرپانک در ۱۶ نوامبر ۱۹۸۸ میلادی به دنیا آمد.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین ساخته‌ی سی‌دی پراجکت رد برای انتشار در تاریخ ۲۰ آذر (مصادف با ۱۰ دسامبر) برنامه‌ریزی شده است. دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی، نسل نهمی، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی قادر به تجربه‌ی Cyberpunk 2077 خواهند بود. در ضمن، برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این بازی می‌توانید پیش‌نمایش آن را به قلم رسول خردمندی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا