رنگ‌بندی گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ مشخص شد

رنگ‌بندی گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ مشخص شد علی پورمرادی ۰ ۱۱ آبان ۱۴۰۲
رنگ‌بندی گلکسی اس ۲۴

به تازگی معروف‌ترین افشاگر حوزه‌ی فناوری یعنی Ice Universe اطلاعاتی را در رابطه با رنگ‌بندی گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ فاش کرده است.

Ice Universe به تازگی مدعی شده که از رنگ‌بندی گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ آگاه است. علاوه بر این، افشاگر یادشده معتقد است گوشی‌های این سری حواشی یکسانی در اطراف پنل خواهند داشت که همین موضوع سبب شده تا حفره‌ی مربوط به دوربین سلفی اندکی کوچک‌تر شده و به سمت پایین هدایت شود.

در رابطه با رنگ‌بندی سری گلکسی اس ۲۴ هم  Ice Universe گفته که سامسونگ می‌خواهد این گوشی‌ها را در رنگ‌های مشکی، خاکستری، بنفش، زرد، سبز، آبی و نارنجی راهی بازار کند. این احتمال هم وجود دارد که برخی از این گوشی‌ها در مدل بسپوک ادیشن هم راهی بازار شوند.

در نهایت گلکسی اس ۲۴ اولترا را خواهیم داشت که یک مدل ویژه‌ی طلایی با فریمی هم‌رنگ با پنل پشتی خواهد داشت. این گوشی چون تیتانیومی است، به احتمال زیاد خاص‌تر از دو مدل دیگر خواهد بود اما جالب اینجاست که اپل به خاطر فلز تیتانیوم، نتوانست آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس را با رنگ طلایی عرضه کند. اینکه سامسونگ چطور توانسته این کار را انجام دهد مشخص نیست.

از آن جایی که اطلاعات یادشده را افشاگر معروفی منتشر کرده، نمی‌توان گفت شایعه است اما بهتر است باز هم آن را در حد یک شایعه در نظر بگیریم؛ اما شایعه‌ای خیلی محتمل. گلکسی اس ۲۳ اولترا در رنگ‌های مشکی، سبز، کرم، بنفش، گرافیتی، آبی آسمانی، لیمویی و قرمز هم در دسترس قرار گرفت و مدل استاندارد و پلاس از این سری هم در رنگ‌های مشکی، کرمی، سبز، بنفش، گرافیتی و لیمویی در دسترس قرار گرفتند.

بازارهای مختلف هم شاید به یک سری رنگ‌بندی خاص دسترسی داشته باشند که این اتفاق کاملا طبیعی است و باید انتظار داشته باشیم در سری اس ۲۴ هم رخ دهد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا