ظاهرا هنری کویل به مراحل تولید فصل سوم سریال The Witcher بازگشته است

برگشت گرالت به فیلمبرداری سومین سریال ویچر

فصل سوم سریال The Witcher

به‌تازگی جزییات جدیدی از سریال The Witcher منتشر شده که هنری کویل (Henry Cavill) بازیگر نقش گرالت (Geralt)، شخصیت اصلی این عنوان پس از نبودی کوتاه مدت، مجددا در صحنه فیلمبرداری فصل سوم ویچر حضور پیدا کرده است.

فصل اول سریال The Witcher در سال ۲۰۱۹ در شبکه نتفلیکس (Netflix) پخش شد که بازده بسیار خوبی داشت و مخاطبان زیادی به این سریال علاقه‌مند شدند. داستان سریال ویچر از رمان فانتزی به همین نام اثر آندژی ساپکوفسکی (Andrzej Spakowski)، نویسنده لهستانی برگرفته شده است، دست‌اندرکاران سریال سعی کردند که داستان ویچر را براساس همین رمان بسازند و از مجموعه بازی‌های Witcher الهامی نگیرند. به‌عبارت دیگر عوامل تولید در تلاش هستند که سریال ویچر را مبنا بر داستان اصلی درست کنند و به آن پایبند باشند. با این حال، نخستین فصل این سریال مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه را که پیش زمینه‌ای برای فصل‌های بعدی عنوان بودند را به‌تصویر کشید. به‌علاوه فصل دوم، اولین رمان ویچر را با نام Blood of Elves به‌خوبی پوشش داد و فصل سوم نیز قرار است داستان رمان دوم ویچر یعنی Time of Contempt را روایت کند.

ساخت فصل سوم سریال The Witcher در ۴ آوریل ۲۰۲۲ (۱۵ فروردین ۱۴۰۱) آغاز شد، ولی متاسفانه فیلمبرداری با مشکلی روبرو شد که مراحل تولید فصل جدید این اثر تا مدت زمان نامعلومی به عقب افتاد. مثل این‌که آزمایش کرونا یکی از اعضای سریال مثبت شد، ولی نتفلیکس اعلام نکرد که این شخص چه کسی بوده است. بسیاری از مخاطبان حدس می‌زنند که تست هنری کویل مثبت و به این ویروس واگیردار مبتلا شده است. اگرچه پس از چند روز تاخیر در تولید سریال دوباره عوامل کنار هم جمع شدند و فیلمبرداری سکانس‌هایی که گرالت در آن‌ها حضور ندارد را شروع کردند.

با این حال به‌تازگی جزییاتی جدیدی درباره فصل جدید The Witcher از Redanian Intelligence منتشر شده که نشان می‌دهد تولید کننده‌های سریال فیلمبرداری صحنه‌هایی که گرالت در آن‌ها نقش دارد را از سرگرفته‌اند. این خبر نشان دهنده بازگشت هنری کویل به صحنه فیلمبرداری ویچر است. البته تاریخ پخش این اثر به آخر تابستان امسال عقب افتاد و نخستین باری است که عرضه یکی از فصل‌های این سریال به تعویق میافتد.

چه انتظاراتی از فصل سوم سریال The Witcher دارید؟ آیا این فصل به‌خوبی فصل‌های قبل می‌شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا