#مهسا_امینی

بازیگر نقش گرالت از علاقه خود به بازی‌های ویدیویی می‌گوید

هنری کویل: در حال حاضر مشغول Total War: Warhammer II هستم

بازیگر نقش گرالت

هنری کویل، بازیگر نقش گرالت در سریال The Witcher محصول شرکت نتفلیکس از علاقه خودش به بازی‌های ویدیویی می‌گوید.

در حالی که سریال The Witcher برای فصل دوم تمدید شده است، بازیگر نقش گرالت، هنری کویل از علاقه خودش به بازی‌‎های ویدیویی پرده برداری کرده است. او گفت که در حال حاضر، به تجربه بازی استراتزیک Total War: Warhammer 2 می‌پردازد.

در طی مصاحبه‌ای، هنری کویل گفت که او برای رهایی از شهرت روز افزون خود به تجربه بازی‌های ویدیویی می‌پردازد. او در این باره گفت:

در خانه، من ساعت‌های زیادی را به تجربه بازی‌های ویدیویی می‌پردازم تا از آن [شهرت] فرار کنم. این در حالی است که بیرون رفتن اثر مخالفی در زندگی من دارد.

همچنین کویل گفت که در مجموع شش دفعه به تجربه بازی Total War: Warhammer 2 در شش حالت مختلف پرداخته است.

جالب است بدانید که Warhammer 2 تنها بازی نیست که کویل تا به حال بازی کرده است. این بازیگر مطرح دنیای سینما که علاوه بر گرالت، سابقه بازی در نقش سوپرمن در فیلم‌هایی همچون، Man of Steel و Batman v Superman را در کارنامه خود دارد گفت که تا به حال دو دفعه به صورت کامل و یک بار تا نیمه بازی به تجربه بازی The Witcher 3: Wild Hunt محصول استودیو لهستانی سی‌دی پراجکت رد پرداخته است. همچنین او گفت که تجربه این بازی باعث شده تا به ایفای نقش گرالت در سریال The Witcher نتفلیکس تمایل پیدا کند. کویل در انتها گفت که تجربه بازی‌های Delta Force و Half Life دلیل اصلی علاقه‌مند شدن او به بازی‌های ویدیویی است.

سریال The Witcher محصول شرکت نتفلیکس چندی پیش به صورت کامل دردسترس قرار گرفت. این سریال به هیچ عنوان نتوانست موفقیت بازی‌های این مجموعه را از حیث بازخورد منتقدان کسب کند. این در حالی است که بازخورد مخاطبان کاملا مخالف نظر منتقدین درمورد سریال است و آنها از کیفیت سریال راضی هستند. لازم به ذکر است که سریال The Witcher برای فصل دوم تمدید شده است و باید دید که فصل دوم این سریال می‌تواند نظر منتقدارن را هم به خود جلب کند یا خیر.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا