تیزر جدید Helstrom فضای ترسناک این سریال مارولی را نمایش می‌دهد

اخبار خوش کامیک‌کان تمامی ندارد

روز گذشته طی رویداد کامیک‌کان تیزر جدیدی از سریال Helstrom نمایش داده شد که از نکات جالب توجه آن می‌توان به فضای تیره و دلهره‌آور آن اشاره کرد؛ اتمسفری که تقریبا متفاوت از سایر آثار اقتباسی مارول است.

تولید این مجموعه‌ی تلویزیونی از پاییز سال گذشته آغاز شد اما به خاطر مشکلات ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا یا همان کووید-19 مراحل توسعه‌ی آن بیشتر از حد انتظار به طول انجامید. البته مراحل تولید این سریال در ماه مارس (اسفند ماه ۱۳۹۸) به پایان رسید اما مراحل پس‌تولید، با مشکلات ناشی از دورکاری مواجه شد.

به هر حال به نظر می‌رسد که بالاخره این سریال آماده‌ی پخش شده باشد و شرکت‌های ABC و همچنین مارول قصد دارند تا پخش سریال هل‌استروم را از ماه اکتبر سال جاری میلادی (مهر ماه) از طریق شبکه‌ی Hulu آغاز کنند.

همان طور که از نامش هم پیداست، این سریال براساس شخصیت Helstrom یکی از محبوب‌ترین ضدقهرمان‌های کمیک‌بوک‌های مارول ساخته شده و قصد دارد بخشی از ماجراجویی‌های دایمن هل‌استروم و ساتانا هل‌استروم را به تصویر بکشد. تام آستین در نقش دایمن ظاهر خواهد شد و سیدنی لمون هم نقش ساتانا را ایفا خواهد کرد.

از دیگر بازیگران این سریال دلهره‌آور می‌توان به الیزابت مارول، رابرت ویسدام، جون کریل، آریانا گوئرا و الن یو وای اشاره کرد. سریال Helstrom به تهیه‌کنندگی Paul Zbyszewski روند ساخت خود را سپری کرده اما هنوز مشخص نیست که چه کسانی رو صندلی کارگردانی اپیزود‌های مختلف آن نشسته‌اند!

همان طور که در بالای صفحه هم مشاهده می‌کنید، روز گذشته یک تیزر جذاب از سریال Helstrom منتشر شده که طی آن می‌توانید به خوبی با فضای ابرقهرمانی، دلهره‌آور و حتی علمی تخیلی این سریال آشنا شوید. بر همین اساس انتظار می‌رود که مخاطبان زیادی جذب سریال جدید Hulu شوند.

هر ۱۰ اپیزود فصل اول سریال هل‌استروم، در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۶ مهر ماه سال جاری) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا