تاریخ انتشار بازی Hellpoint توسط TinyBuild Games مشخص شد

ترکیب دنیای دارک سولز و Dead Space چگونه خواهد بود؟!

تاریخ انتشار بازی Hellpoint توسط TinyBuild Games مشخص شد مهسا سپاهی ۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
Hellpoint

پس از مدت‌ها انتظار، عنوان اکشن علمی‌تخیلی Hellpoint ساخته استودیو Cradle Games در تاریخ ۱۶ آوریل (۲۸ فروردین ۱۳۹۹) منتشر می‌شود.

خبر خوب برای طرفداران بازی‌های دارک سولز و Dead Space این است که تاریخ انتشار بازی علمی‌تخیلی نقش‌آفرینی Hellpoint مشخص شد. 

علاوه بر بازی‌های Dark Souls و Dead Space، گفته می‌شود سازندگان از فیلم‌های Hellraiser و Event Horizon الهام گرفته است. داستان بازی از ایستگاه فضایی متروکه‌‌ درحال چرخش به دور یک سیاه‌چاله‌، شروع می‌شود. خدایان کیهانی، تمدن‌های فضایی درحال انقراض و فیزیک کوانتوم در داستان نقش بسزایی را ایفا می‌کنند. طبق توضیحات رسمی راجع‌به این اثر اکشن نقش‌آفرینی، Hellpoint در اثر یک فاجعه کوانتومی عظیم به نام Merge (ادغام) به‌وجود آمده است.

شما در ایستگاه فضایی Irid Novo از خواب بیدار می‌شوید. در بخش دیدبانی کهکشانی و شناسایی به صورت وحشتناکی مشکلاتی رخ داده است. آن‌چه که از اینجا به بعد اتفاق می‌افتد تنها به تصمیمات و انتخاب‌های شما بستگی خواهد داشت.

گیم‌پلی بازی کاملا منحصر به‌فرد است؛ کشف بخش‌های مختلف ایستگاه فضایی متروکه Irid Novo و مقابله با دشمنان ناشناخته عجیب و غریب با سیستمی کاملا دشوار و نفس‌گیر از ویژگی‌های این عنوان محسوب می‌شود. همچنین فضاسازی Hellpoint ترکیب علم و دنیای فانتزی را در کنار هم به بازیکن منتقل می‌کند و جَو تاریک و علمی تخیلی آن جذابیت زیادی دارد. سیستم کوانتیک بازی مانند یک سیاه‌چاله عمل می‌کند. هر بار که بازیکن می‌میرد، با چرخش درون سیاه‌چاله فضایی از بین می‌رود، سپس دوباره بوجود می‌آید و بازی را ادامه می‌دهد.

Hellpoint قابلیت بازی به صورت همکاری دو نفره‌ی آنلاین و اسپلیت اسکرین را دارد و در ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ برای نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس‌ وان و رایانه‌های خانگی منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا