انتشار بازی Hellpoint به تاریخ دیگری موکول شد

بازی در ۲۸ فروردین منتشر نخواهد شد

انتشار بازی Hellpoint به تاریخ دیگری موکول شد نیکان صبوری ۰ ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Hellpoint

طبق اعلامیه‌ی استودیوی Cradle Games بازی Hellpoint در تاریخ ۲۸ فروردین ماه منتشر نخواهد شد.

Hellpoint نام یک اکشن نقش‌آفرینی است که توسط Cradle Games در حال توسعه بوده و درون مایه‌ای مانند بازی‌های Dark Souls دارد. همچنین فضای بصری و گرافیکی آن هم بی‌شباهت به بازی ترسناک Dead Space نیست.

Hellpoint اولین بازی استودیوی Cradle Games به حساب می‌آید. به لطف تم جالب و ترکیب آن با سبک Dark Souls توجه‌های زیادی را به خود جلب کرده است. حال متاسفانه این استودیوی بازیسازی به صورت رسمی اعلام کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا و به وجود آوردن اختلال در روند توسعه، بازی در تاریخ ذکر شده منتشر نمی‌شود. Cradle Games در بیانیه‌ای نوشت:

تاریخ انتشار بازی تحت تاثیر اتفاقات اخیر از جمله شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است. بسیاری از تجارت‌ها در جهان به دلیل این ویروس دچار اختلال شدند که استودیوی Cradle Games هم جزئی از آن‌ها به حساب می‌آید. ولی نگران نباشید، تاریخ انتشار جدید Hellpoint زیاد دور نیست. بنابراین بازی در تاریخ ۱۶ آوریل انتشار نخواهد یافت و تاریخ جدید، قبل از پایان ربع دوم سال ۲۰۲۰ میلادی (حداکثر تا اواسط تیر ماه سال جاری) خواهد بود.

داستان بازی در خصوص شخصیتی است در ایستگاه فضایی به نام Irid Novo از خواب بیدار می‌شود و متوجه اتفاقاتی عجیب و ترسناک در این فضا می‌شود. شما در بازی کنترل این شخصیت مرموز را به دست دارید و به دنبال علت و فرار از اتفاق‌های اخیر با موجودات عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شوید. طبق ادعای پیشین سازندگان تصمیم‌های شما روی روند روایت داستان تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت.

Hellpoint از قابلیت Co-op به صورت آنلاین و حتی اسپلیت اسکرین هم پشتیبانی می‌کند و در نهایت این اثر سولز مانند در تاریخ نامعلومی از سال جاری برای پلتفرم‌های ویندوز، مک OS، لینوکس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا