1%
  • 0/10

نقشه Helldivers 2 حذف بریتانیا از زمین را نشان می‌دهد

"مناطق متروکه"

نقشه Helldivers 2 حذف بریتانیا از زمین را نشان می‌دهد ۰ ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
نقشه Helldivers 2

نقشه Helldivers 2 توسط اعضای تیم توسعه دهنده در استودیو اروهد منتشر شده که حذف بریتانیا از دنیای آن تحت عنوان Super Earth را به نمایش می‌گذارد.

دنیای بازی محبوب Helldivers 2 پیچیده بوده و بسیاری از عناصر آن تنها مورد اشاراتی جزئی درون گیم‌پلی آن قرار می‌گیرند. واضح است که بازی در آینده‌ای دور دنبال می‌شود جایی که بشریت زیر یک پرچم واحد در دنیای زمینی آن تحت نام Super Earth متحد شده است. Super Earth در جنگ با گروه‌های مختلفی بوده که تهدیدی برای بشریت و بقای آن به شمار می‌روند و اکنون نیاز است گروهی به نام Helldivers در سرتاسر کهشان به مبارزه بپردازند. اکنون یک بخش بیشتری از اطلاعات به لطف نقشه Helldivers 2 که توسط تیم سازنده آن به اشتراک گذاشته شده، منتشر شده است.

نقشه‌ای از Super Earth توسط جوهان پایلستد (Johan Pilestedt) رئیس و کارگردان استودیو اروهد (Arrowhead Game Studios) در دیسکورد منتشر شده که نشان می‌دهد در آینده Helldivers 2، بریتانیا از بین رفته و در Super Earth وجود خارجی ندارد. این نقشه که توسط کاربری به نام thinkiamsad در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق برای مخاطبین بیشتری به اشتراک گذاشته شد، نشان می‌دهد قاره‌های Super Earth هم‌چنان نمایان‌گر همان زمین قدیمی هستند. با این حال بسیاری از مناطق آن، اکنون از بین رفته و به عنوان “منطقه متروکه” علامت‌گذاری شده که در جنگ قبلی به طور کامل نابود شده‌اند. مناطق متروکه را می‌توان در سرتاسر سیاره مشاهده کرد اما شاید مهم‌ترین آن به قسمتی مرتبط می‌شود که شامل بریتانیا و ایرلند می‌شود.

علاوه‌بر اینکه بریتانیا به طور کامل از زمین محو شده، به نظر می‌رسد بخشی از کانادا و آلاسکا، بخش قابل توجهی از روسیه، قسمتی از اروپای شرقی و بخشی از شمال گرینلند در Super Earth از بین رفته است. قسمت‌های دیگری از نقشه دنیای بازی نیز به عنوان “مناطق ممنوعه” علامت گذاری شده و معلوم نیست چه اتفاقی برای این نقاط به وقوع پیوسته است. تیم سازنده پیش از این اطلاعات ترسناکی در خصوص دنیای بازی به اشتراک گذاشته بود اما از بین رفتن تمدن بشری شاید ترسناک‌ترین بخش آن اطلاعات محسوب می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments