1%
  • 0/10

بازی Helldivers 2 یکی از بزرگترین بازی‌های جهان بر روی کنسول و کامپیوتر شد

ارتش خود را به میدان نبرد Helldivers 2 ببرید

بازی Helldivers 2 یکی از بزرگترین بازی‌های جهان بر روی کنسول و کامپیوتر شد ۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Helldivers 2

در مدتی که گذشت شاهد این بودیم که بازی Helldivers 2 گرد و خاکی به پا کرده است که تمام رسانه‌های بازی‌های ویدیویی در حال پوشش آن هستند و جوری شده است که راجع به آن ندانیم انگار عقب‌ترین فرد این صف هستیم.

بازی Helldivers 2 مانند یک انفجار عمل کرده است، اما صحبت ما یک انفجار معمولی نیست بلکه انفجاری به اندازه یک بمب هسته‌ای در میان بازی‌های چند نفره آنلاین که همه را مجذوب خود کرده. این بازی توسط Arrowhead توسعه داده شده و توسط سونی منتشر شده است که به سرعت توانسته با جذب بسیار زیادی بازیکن، خود را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های شوتر سوم شخص در سطح جهان قرار دهد. با وجود این که محدودیت‌های روی ظرفیت سرورهای بازی Helldivers 2، توانسته اخیرا روی Steam رکورد تعداد بازیکنان همزمان، یعنی 255 هزار نفر را در کارنامه‌ خود ثبت کند که این تعداد شگفت‌انگیز است.

باید بگوییم که این عدد تنها روی کامپیوتر است که با نسخه کنسولی آن یعنی PS5 باعث شده محبوب‌تر و تعداد بیشتری را هم در بر بگیرد. یوهان پیلستدت (Johan Pilestedt) که مدیر عامل و مدیر خلاقیت بازی Helldivers 2 است، در توییتر گفته که:

این اعداد خیلی دیوانه‌وار زیاد و ده برابر بیشتر از تعداد افراد شهر محل سکونت من است که درون بازی مشغول تجربه و لذت بردن از آن هستند

ما مطمئن نیستیم که دقیقا پیلستدت کجای سوئد زندگی می کند، اما به سادگی می‌توانیم متوجه شویم و به این نتیجه برسیم که با عدد بزرگی سر و کار داریم.

با موفقیت بازی Helldivers 2، استودیو Arrowhead تمایل به استخدام افراد جدیدی را دارد که بتوانند داخل تیم و در کنار آن‌ها بر محتواهای اضافی که در آینده قرار است در دسترس قرار بگیرند، کمک کنند و ما تصور می‌کنیم که Sony نیز سرمایه‌گذاری خود برای روند لایو سرویس بازی افزایش خواهد داد. درست است که استراتژی‌ سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت روی این بازی تازه شروع است، اما با برخی پیش بینی‌ها می‌توان موفقیت بازی Helldivers 2 را مانند پیروزی‌های مالی گذشته دیگر بازی‌ها، تکرار کرد که آنگاه می‌توان گفت سوددهی این بازی قطعا به اوج خواهد رسید.

آیا شما هم توانسته‌اید یکی از تازه نفسان تجربه‌ بازی Helldivers 2 باشید یا نه و نظرتان درباره حال و آینده این بازی چیست؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments