1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر Hellboy: The Crooked Man صدای طرفداران را درآورده است

این حدوداً یک دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: تریلر Hellboy: The Crooked Man صدای طرفداران را درآورده است ۱۴ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ تریلر (سینمایی) کپی لینک

تریلر Hellboy: The Crooked Man که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، بازخوردهای متنقاضی را از سوی طرفداران دریافت کرده است.

میلنیوم مدیا (Millennium Films) ریبوت مجموعه فیلم‌های پسرجهنمی را در سال ۲۰۱۹ میلادی روانه سینماها کرد که چه در زمینه بازخوردها و چه در زمینه تجاری بسیار ضعیف ظاهر شد تا برنامه‌ها برای ساخت دنباله کنار گذاشته شود. با گذشت حدوداً چهار سال، استودیو آمریکایی اعلام کرد مجموعه را بار دیگر ریبوت می‌کند و اینبار قصد دارد فیلم را بر اساس کمیک بوک The Crooked Man بسازد.

کمیک بوک‌های پسر جهنمی بواسطه المان‌های تاریک، ترسناک و بزرگسالانه‌اش شناخته شده اما این ویژگی‌ها نقش پررنگی در اقتباس‌های پیشین نداشتند. به همین دلیل در دسته بندی ابرقهرمانی قرار دارند. میلنیوم مدیا و دیگر شرکت‌های دخیل در پروژه تصمیم گرفتند در ساخت Hellboy: The Crooked Man به المان‌های ترسناک بیشتر پایبند بوده و اثری را روانه سینماها کنند که بتواند مخاطب را بواسطه استرس به صندلی میخکوب کند.

تریلر Hellboy: The Crooked Man سرانجام در فضای مجازی منتشر شده و تماشایش حدوداً یک دقیقه زمان می‌برد. داستان در دهه ۵۰ میلادی جریان داشته و پسر جهنمی را به تصویر می‌کشد که بعنوان یکی از اعضای دفتر تحقیقات و دفاع ماوراء الطبیعه به منطقه‌ای روستایی در آپالاشیا آمده است. او در این منطقه با روستایی مواجه می‌شود که ساکنانش توسط جادوگرانی مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند. همچنین این جادوگران را فردی به نام «مرد کج» رهبری می‌کند.

در راستای پایبندی به منبع اقتباس، تریلر Hellboy: The Crooked Man شدیداً حال و هوای آثار ترسناک را دارد. با این حال، بازخوردها چندان مثبت نبوده است. اگر به بخش کامنت‌ها در یوتیوب یا حتی ایکس (توییتر سابق) نگاهی بیاندازید، می‌بینید بسیاری The Crooked Man را با فیلم‌های غیررسمی یا همان فن مید (Fan-Made) مقایسه کرده و بودجه آن را زیر سوال برده‌اند.

فیلم Hellboy: The Crooked Man تاریخ اکرانی ندارد اما می‌دانیم در سال جاری میلادی به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments