دنباله‌ی The Hitman’s Bodyguard تابستان ۲۰۲۰ به سینما می‌آید

تلاش برای نجات اروپا از شر یک افراطی

دنباله‌ی The Hitman's Bodyguard

رایان رینولدز و ساموئل ال. جکسون قرار است بار دیگر در کنار هم به ایفای نقش بپردازند. این دو بازیگر آمریکایی در دنباله‌ی The Hitman’s Bodyguard همبازی خواهند بود که از آگوست سال آینده‌ اکران می‌شود.

با توجه به گزارش جدید هالیوود ریپورتر، فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard قرار است از تاریخ ۷ شهریور سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۸ آگوست سال ۲۰۲۰) در سینماها اکران شود. اگرچه این تاریخ هنوز از سوی سازندگان در لاینزگیت و میلنیوم فیلمز تایید نشده اما منطقی به نظر می‌رسد؛ زیرا قسمت اول این فیلم از آگوست سال ۲۰۱۷ میلادی اکران شد و علی‌رغم نقدهای منفی، توانست عملکرد بسیار خوبی در باکس آفیس داشته باشد.

فیلم The Hitman’s Bodyguard در مقابل بودجه‌ی ۳۰ میلیون دلاری خود توانست در سرتاسر جهان به فروشی معادل ۱۷۷ میلیون دلار دست یابد. شاید چنین رقمی برای استودیوهای بزرگ مانند مارول چندان قابل‌توجه نباشد اما نباید فراموش کرد که لاینزگیت استودیوی چندان بزرگی نیست و تعدادی از فیلم‌های سینمایی‌اش طی چند سال گذشته مانند Power Rangers و Robin Hood با شکست مواجه شده‌اند. بنابراین، تمرکز روی فیلم‌های موفق و بازگرداندن ستاره‌های مشهور برای ساخت دنباله‌ از سوی این استودیوی آمریکایی چندان هم غیرقابل‌ پیش‌بینی نبود.

در بخش دیگری از گزارش به دست‌اندرکاران این فیلم اکشن و کمدی اشاره شده است. پاتریک هیوز (Patrick Hughes) قرار است برای کارگردانی قسمت دوم بازگردد. تیم اُکانر (Tim O’Connor) که فیلم‌نامه‌ی The Hitman’s Bodyguard را آماده کرده بود، روی فیلم‌نامه‌ی این اثر هم خواهد کرد. رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) هم بار دیگر به‌ترتیب در نقش یک محافظ شخصی با نام مایکل برایس و یک آدمکش شناخته‌ شده با نام داریوس کینساید ظاهر خواهند شد. علاوه بر این، نقش همسر داریوس مانند قسمت اول به سلما هایک (Salma Hayek) سپرده شده است.

داستان The Hitman’s Wife’s Bodyguard مدتی پس از قسمت اول جریان دارد. مایکل برایس قسم خورده است تا خشونت را به‌طور کلی کنار بگذارد اما پس از دریافت درخواست کمک از سوی داریوس کینساید و همسرش برای مقابله با یک افراطی مجبور می‌شود تا قسمش را بکشند. این فرد افراطی به‌دنبال نابودی اروپا است و ایفای نقش آن را آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) بر عهده دارد. از دیگر بازیگران حاضر در این اثر می‌توان به مورگان فریمن (Morgan Freeman)، فرانک گریلو (Frank Grillo) و ریچارد ای. گرانت (Richard E. Grant) اشاره کرد.

تا به این لحظه، تنها فیلم Unhinged در یک روز مشابه با The Hitman’s Wife’s Bodyguard اکران می‌شود. بنابراین، جدیدترین ساخته‌ی لاینزگیت راه چندان سختی را برای تبدیل شدن به یک موفقیت تجاری مانند قسمت اول در پیش ندارد. در ضمن با مشخص شدن تاریخ اکران، احتمال انتشار اولین تریلر در فضای مجازی طی ماه‌های آینده وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا