برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

داستان رمبو 6 حول چه موضوعی خواهد چرخید؟

سرنوشت این اثر همچنان مشخص نیست

داستان رمبو 6 حول چه موضوعی خواهد چرخید؟ ۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
داستان رمبو 6

در حالی که میلنیوم فیلمز هنوز به صورت رسمی چراغ نشان نداده، یک سوال مهم ذهن طرفداران را به خود مشغول کرده است: داستان رمبو 6 حول چه موضوعی خواهد چرخید؟

قسمت چهارم مجموعه فیلم‌های رمبو با گذشت حدودا دو دهه و تحت عنوان Rambo به سینماها آمد و در مقابل بودجه ۵۰ میلیون دلاری، بیش از ۱۰۰ میلیون دلار فروخت. از آنجایی که انتظارات مالی برآورده شده بود، میلنیوم فیلمز از سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) خواست کار روی قسمت پنجم را آغاز کند. او پس از چند سال و بررسی ایده‌های مختلف سرانجام توانست فیلمنامه را تکمیل کند. این اثر تحت عنوان Rambo: Last Blood به سینماها آمد و بیشتر از اینکه به اثری با محوریت جان رمبو شباهت داشته باشد، به فیلمی از مجموعه Taken شبیه بود. علاوه بر این، به شکل ابهام‌برانگیز به پایان رسید تا سوالات زیادی پیرامون سرنوشت پروتاگونیست بدون پاسخ بماند.

اگرچه Rambo: Last Blood فروش نسبتا قابل‌قبولی داشت، میلنیوم فیلمز هنوز به ساخت قسمت ششم رمبو چراغ سبز نشان نداده است. با این حال، سیلوستر استالونه به ساختش امیدوار بوده و حتی در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود گفت فیلم جدید احتمالا رمبو را در حالی به تصویر می‌کشد که در یک منطقه اختصاصی سرخپوستی سکونت دارد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، باید بگوییم رمبو اصالتا سرخپوست است. در ضمن، بخشی از گذشته پروتاگونیست قرار بود در قسمت چهارم مورد کندوکاش قرار بگیرد که این ایده نهایتا از فیلمنامه حذف شد.

در پی اکران Rambo: Last Blood یک سوال بسیار مهم در ذهن طرفداران به وجود آمد: داستان رمبو 6 حول چه موضوعی خواهد چرخید؟ سکونت جان در منطقه اختصاصی سرخپوستی هنوز قطعی نشده اما سیلوستر استالونه می‌تواند آن را با یکی از ایده‌های قدیمی خود ترکیب کند. او سال‌ها پیش می‌خواست المان‌های ژانرهای ترسناک و علمی-تخیلی را به مجموعه اضافه کرده و Rambo 5 را بر اساس رمان Hunter بسازد. در این کتاب، رمبو به همراه گروهی از مزدوران ماموریت می‌یابد یک موجود کشنده را یافته و شکار کند. به محض اینکه استفاده از چنین ایده‌ای رسانه‌ای شد، طرفداران با آن مخالفت کردند.

سیلوستر استالونه می‌تواند رمان Hunter را تغییر داده و جان رمبو را به هدفی تبدیل کند که یک قاتل حرفه‌ای دنبالش می‌گردد. به خصوص اینکه او در یک سوم پایانی Rambo: Last Blood حمام خون راه انداخت و همین اتفاق، می‌تواند بهانه خوبی باشد تا فردی بخواهد از او انتقام بگیرد.

مواردی که در پاراگراف پیشین گفته شد، تنها یک گمانه‌زنی بوده و باید منتظر ماند و دید سیلوستر استالونه برای داستان رمبو 6 به سراغ چه موضوع و ایده‌ای می‌رود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments