دنباله‌ی Hellblade: Senua’s Sacrifice برای پلی‌استیشن ۵ هم عرضه می‌شود؟

مدیر بازاریابی ایکس‌باکس پاسخ می‌دهد

دنباله‌ی Hellblade: Senua's Sacrifice

طبق اعلام آرون گرینبرگ، مدیر بازاریابی ایکس‌باکس، دنباله‌ی Hellblade: Senua’s Sacrifice به‌صورت انحصاری برای ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.

در جریان رویداد The Game Awards 2019 شاهد رونمایی از بازی‌های مختلفی بودیم که Senua’s Saga: Hellblade 2 تنها یکی از آن‌ها بود. جدیدترین محصول نینجا تئوری در حالی معرفی شد که بیش از یک سال از خریداری این استودیو توسط مایکروسافت می‌گذشت. این موضوع در کنار تایید نسخه‌های ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی، این سوال را برای برخی طرفداران به‌وجود آورد که آیا با فرا رسیدن زمان انتشار، کاربران نسل جدید کنسول‌های پلی‌استیشن هم می‌توانند به تجربه‌ی دنباله‌ی Hellblade: Senua’s Sacrifice بپردازند یا خیر.

یکی از کاربرانی که به‌دنبال یافتن پاسخ بود، سوال مرتبطی را در توییتر آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، مدیر بازاریابی ایکس‌باکس مطرح کرد. گرینبرگ هم در پاسخ گفت Senua’s Saga: Hellblade 2 به‌طور انحصاری برای دو پلتفرم ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد. اگرچه اشاره‌ای به عدم عرضه برای پلی‌استیشن ۵ نشده است اما استفاده از کلمه‌ی «انحصاری» این پیام را به ما می‌دهد که دنباله‌ی Hellblade: Senua’s Sacrifice روی کنسول جدید پلی‌استیشن عرضه نخواهد شد.

نینجا تئوری در حال حاضر در لیست استودیوهای فرست پارتی مایکروسافت قرار دارد. بنابراین، طبیعی است که محصولات آن تنها برای پلتفرم‌های ردموندی‌ها عرضه شود. البته در این میان استثناهایی هم وجود دارد. برای مثال، علی‌رغم اینکه مایکروسافت سازنده‌ی Minecraft را خریداری کرد اما نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی بعدها در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. مثال دیگر، سری بازی‌های MLB The Show است که توسط یکی از استودیوهای فرست پارتی سونی ساخته می‌شود. نسخه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی این سری قرار است برای پلتفرم‌هایی غیر از پلی‌استیشن هم عرضه شود.

نسخه‌ی اول سری Hellblade انحصاری زمانی پلی‌استیشن ۴ بود و در ابتدا تنها برای این کنسول و رایانه‌های شخصی عرضه شد. نسخه‌های ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ هم بعدها در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفتند. این بازی اکشن و ماجراجویی به‌خاطر جلوه‌های بصری، داستان پردازی، طراحی صدا و صد البته پرداخت متفاوت به روانپریشی مورد تحسین قرار گرفت. اگر این عنوان را هنوز تجربه‌ نکرده‌اید اما قصدش را دارید، توصیه می‌کنیم از هدفون استفاده کنید. این موضوع به نوع طراحی و ضبط صداها مربوط می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا