سه بازی Heavy Rain و Beyond و Detroit در راه استیم

عناوین استودیوی کوانتیک دریم روی PC به‌زودی از انحصار استور اپیک گیمز خارج خواهند شد

بازی Heavy Rain و Detroit استیم

صفحه‌ی سه بازی Heavy Rain و Beyond: Two Souls و Detroit: Become Human در فروشگاه استیم ظاهر شدند که خبر از انتشار آن‌ها در تاریخی نزدیک می‌دهد.

استودیوی فرانسوی Quantic Dream به رهبری «دیوید کیج» که با عناوین ذکر شده و همچنین بازی «فارنهایت» و Omikron شهرت دارد، نزدیک به یک دهه طی قراردادی با شرکت سونی، آثار خود را به طور انحصاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن عرضه می‌کرد. پس از پایان این قرارداد کوانتیک دریم تصمیم گرفت تا عناوین خود را برای پلتفرم‌های بیشتری در دسترس قرار دهد که نتیجه‌اش، انتشار سه عنوان Heavy Rain و Beyond و Detroit برای رایانه‌های شخصی بود؛ البته به صورت انحصاری در استور شرکت اپیک گیمز!

حال به نظر می‌رسد که مدت زمان توافق انحصاری بودن این عناوین به اتمام رسیده باشد، چرا که دیروز صفحه‌ی مختص این بازی‌ها در فروشگاه استیم پدیدار شده است و به‌زودی در دسترس قرار خواهند گرفت. طبق اطلاعات موجود، هر سه بازی Heavy Rain و Beyond و Detroit در تاریخ ۱۸ ژوئن (مصادف با ۲۹ خرداد) در فروشگاه استیم منتشر خواهند شد.

در حال حاضر این عناوین قابل فروش نیستند و قیمت مشخصی ندارند، ولی می‌توانید آن‌ها را به فهرست Wishlist خود اضافه کنید. البته یک دموی رایگان برای هر عنوان هم وجود دارد که برای کسانی که خیلی با این بازی‌های آشنایی ندارند می‌تواند مناسب باشد و همچنین، شاید بنچمارک خوبی به حساب بیاید برای این‌که بفهمید سیستم شما این بازی‌ها را با چه کیفیتی اجرا می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا